Володимир Мазяр: ФК Буковина старалася грати для вболівальників

Володимир Мазяр: ФК Буковина старалася грати для вболівальників


Гру третього попереднього етапу Кубку України «Буковина» — ПФК «Львів» (0:2) прокоментував наставник гостей Володимир Мазяр. Про це пише fcbukovyna.com.

- Коментувати можна хіба що перемогу та 40-50% гри, яка була у другому таймі. Перший тайм нам не вдався, окрім рахунку. Багато браку було у діях футболістів до перерви. У другому таймі грали сильніше, краще тримали м’яч і старалися його не втрачати, — каже В. Мазяр.

- Ваша думка щодо гри «Буковини»…

- Можу сказати за вболівальників. Я вже вкотре приїжджаю до Чернівців. На стадіоні традиційно збирається багато вболівальників. Вони створили хорошу атмосферу на цій грі. Щодо «Буковини», то було помітно, що команда вмотивована і мала бажання поборотися за вихід до наступної стадії змагань. Вважаю, що ця команда також заслужила на компліменти. «Буковина» старалася грати для вболівальників.

- Багато хто очікував на появу на полі вихованця буковинського футболу Ігоря Гончара. Чому вирішили його не випускати на поле?

- Тому що він не буде готуватися до матчу з «Олександрією». А мені зараз потрібно визначитися з можливостями гравців, які є у нашому розпорядженні.

Як прокоментував гру в. о. головного тренера чернівецької команди читайте ТУТ

Автор: lolka_gr
Предыдущий материал

Забывчивая Бузова опозорилась на концерте в Чите перед полупустым залом

Следующий материал

США испытали имитацию «Калибра» 

Коментарии (0)