Досить підглядати у зачинене вікно: чому Заворотнюк необхідно лишити у спокої

Досить підглядати у зачинене вікно: чому Заворотнюк необхідно лишити у спокої

Поки Анастасія Заворотнюк перебуває в одній з московських клінік, російські ЗМІ, які спочатку і підняли “хайп” навколо її таємничої хвороби, раптом стали рекомендувати залишити родину у спокої.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, один з таких матеріалів опублікувало видання “360“.

Зазначимо, навколо родини Анастасії Заворотнюк піднявся небувалий раніше ажіотаж, а все через те , що рідні не побігли в студії телеканалів з розповідями про те, чим насправді хворіє зірка серіалу “Моя прекрасная няня”.

За інформацією журналістів, а актриси рак мозку четвертої стадії, вона у вкрай важкому стані. Оскільки рідні Анастасії Заворотнюк ніяк не коментували ці повідомлення, чутки наростали як сніжний ком, а папарацці вистежували близьких актриси у лікарні. Приміром, біля входу у медичний заклад зловили її дочку Анну, а також чоловіка Петра Чернишова, який намагався сховатися, натягнувши на очі кепку.

Напередодні, нарешті, з’явилися гарні новини про стан здоров’я Анастасії Заворотнюк і російські ЗМІ пропонують знизити градус напруження навколо її хвороби.

“Ми живемо в епоху фейкньюс зовсім не тому, що стало надто багато помилкової інформації, а тому, що все складніше відрізнити правду від брехні. Особливо добре це видно в історії з Заворотнюк, де десятки анонімних голосів навперебій повідомляють свіжі відомості мало не з-під ножа хірурга”, – йдеться в матеріалі видання.

Автор статті підкреслює, що в XXI столітті потрібно дотримуватися медіагігієни.

“Доля публічної людини цікава багатьом і в цьому немає нічого соромно. Соромно тільки розпускати неперевірені чутки або беззастережно в них вірити. Тому що вірити можна тільки однозначній підтвердженій інформації від людини, у якої є не тільки ім’я і прізвище, але і, скажімо так, повноваження говорити на задану тему. Петра Чернишова або головного лікаря клініки, де лікується Анастасія, ми уважно вислухаємо. Не сьогодні, а коли вони самі того захочуть та будуть готові. А поки давайте припинимо підглядати в завішене вікно і дамо Насті зайнятися своїм здоров’ям, якого хочеться побажати їй від всієї душі”, – резюмує автор матеріалу.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: annatubten
Предыдущий материал

Світоліній і Ястремській не вдалося пробитися у півфінал турніру в китайському Ухані

Следующий материал

Emmys 2019: Fleabag, Game Of Thrones and Chernobyl are the night’s big winners

Коментарии (0)