Голова компанії-виробника вейпів пішов з поста

Голова компанії-виробника вейпів пішов з поста

Голова компанії-виробника вейпів пішов з поста

Кевін Бернс, який очолював компанію Juul, пішов у відставку, на тлі розмов про заборону електронних сигарет після дев’яти смертей курців.

Генеральний директор американської марки електронних сигарет Juul Кевін Бернс пішов у відставку. Про це повідомляється в заяві Juul Labs у четвер, 26 вересня.
Його посаду займе Кей Сі Кросвейт, який раніше працював старшим віце-президентом в Altria Group — одному з великих інвесторів у виробництво електронних сигарет.
"З тих пір, як я приєднався до Juul, я працював без перерви, допомагаючи перетворити маленьку компанію на бізнес загальносвітового масштабу, тому декілька тижнів тому я вирішив, що зараз саме час піти у відставку", — зазначив Бернс.
Голова Juul Labs оголосив про відставку на тлі кризи на американському ринку вейпів, спричиненого серією захворювань серед курців електронних сигарет. У США зафіксували вже 530 випадків захворювань легенів, пов’язаних з вейпінґом. Загальна кількість загиблих досягла дев’яти осіб, повідомляє .
Через смерть курців вейпів влада США запропонувала заборонити всі електронні сигарети з ароматичними добавками.
Компанія Juul Labs — лідер на ринку виробництва електронних сигарет у США. Її частка на ринку оцінюється в 70%, що значно випереджає показники її головного конкурента — Vuse — з 10%-ою часткою.
Нагадаймо, що раніше лікарі показали "постарілі" легені 19-річного вейпера. Американець регулярно курив вейп, аж поки захворів і практично перестав дихати. Його легені "забило" масло для вейпа.
Смертельна епідемія. Чому в США забороняють вейпи
Корреспондент.net
Автор: aspiri
Предыдущий материал

У Трампа случайно отправили темник демократам о том, как СМИ освещать разговор президента США с Зеленским (фото)

Следующий материал

"Роздмухують брудну сенсацію": донька Заворотнюк зробила першу заяву

Коментарии (0)