Конкуренти Roshen випустили торт Мальдіви

Конкуренти Roshen випустили торт Мальдіви

Конкуренти Roshen випустили торт Мальдіви

Кондитерська фабрика Київський БКК, з якою вже кілька років судиться Roshen, потролила Петра Порошенка.

Компанія (БКК), з якою судився Roshen з питань інтелектуальної власності, презентувала новинку — торт . Про це йдеться на каналі політексперта Дениса Гороховського в Telegram.
"Назва нового десерту нагадує тонкий троллінг на адресу власника корпорації-конкурента, яка належить Петру Порошенку", — йдеться в повідомленні.
Зазначимо, що сім’я екс-президента України в січні 2018 року їздила відпочивати на Мальдіви за півмільйона доларів, що стало причиною великого скандалу. У серпні 2019 року на Порошенка завели справу через відпочинок на Мальдівах.
Нагадаймо, що суди з питань інтелектуальної власності між кондитерами тривають з початку 2017 року. Тривалий розгляд між виробниками стосувався права на випуск торта. У серпні 2018 року в справі щодо торту сторони уклали мирову.
Пізніше червона стрічка стала предметом спору між Roshen і , який також використовував червону стрічку під час оформлення тортів. У липні Господарський суд Києва постановив, що тільки торти Roshen можна перев’язувати червоною стрічкою.
Автор: mono_polist
Предыдущий материал

Украинцы смогут без виз летать в Эквадор

Следующий материал

Кулеба про згадування Меркель і Макрона під час липневої телефонної розмови Зеленського із Трампом: Рівень великої політики, а не образ

Коментарии (0)