Дипломат Єлісєєв про липневу розмову Трампа і Зеленського: Відтепер міжнародні лідери будуть сто разів думати перед тим, як розмовляти з українською стороною

Дипломат Єлісєєв про липневу розмову Трампа і Зеленського: Відтепер міжнародні лідери будуть сто разів думати перед тим, як розмовляти з українською стороною

Єлісєєв: Ніхто стільки не зробив для консолідації ЄС на підтримку України, як канцлер Меркель!

Після публікації стенограми телефонної розмови президента США Дональда Трампа і глави Української держави Володимира Зеленського іноземні лідери обережніше ставитимуться до перемовин з українською стороною. Про це у Twitter написав колишній посол України в Євросоюзі, ексзаступник глави Адміністрації Президента України, дипломат Костянтин Єлісєєв.

"Ще один негатив публікації стенограми телефонної розмови із Трампом – відтепер міжнародні лідери будуть сто разів думати перед тим, як розмовляти з українською стороною. Це не створюватиме атмосферу персональної довіри та порозуміння", – заявив дипломат.

Ще один негатив публікації стенограми телефонної розмови з Трампом — відтепер міжнародні лідери будуть сто разів думати перед тим, як розмовляти з українською стороною. Це не створюватиме атмосферу персональної довіра та порозуміння.

— Kostiantyn Yelisieiev (@k_yelisieiev) September 26, 2019

Розмову лідерів він назвав "прикладом, як у намаганні сподобатися, однією фразою зводяться нанівець роки наполегливої роботи, розбудови особистої довіри і партнерства з Берліном, Парижем і ЄС".

"Ніхто стільки не зробив для консолідації ЄС на підтримку України як канцлер [Німеччини Ангела] Меркель! Нагадую: Берлін, передусім особисто Меркель, і Париж зіграли ключову роль у запровадженні потужних економічних і секторальних санкцій ЄС проти РФ. У грудні буде розглядатися їх продовження. Момент істини та випробування для єдності і солідарності ЄС із Україною", – написав Єлісєєв.

https://t.co/GWLYa2iyMg Приклад, як у намаганні сподобатися, однією фразою, зводяться нанівець роки наполегливої роботи, розбудови особистої довіра і партнерства з Берліном, Парижем і ЄС. Ніхто стільки не зробив для консолідації ЄС на підтримку України як канцлер Меркель!

— Kostiantyn Yelisieiev (@k_yelisieiev) September 25, 2019

Нагадую: Берлін, передусім особисто Меркель, і Париж зіграли ключову роль у запровадженні потужних економ і секторальних санкцій ЄС проти РФ. У грудні буде розглядатися їх продовження. Момент істини та випробування для єдності і солідарності ЄС з Україною.

— Kostiantyn Yelisieiev (@k_yelisieiev) September 26, 2019

За його словами, Зеленському на зустрічі із Трампом 25 вересня варто було б підкреслити важливість двопартійної підтримки США.

"Зеленському при зустрічі із Трампом у присутності ЗМІ слід було б наголосити на важливості двопартійної підтримки з боку США, боротьби України проти російського агресора за суверенітет, відстоювання цінностей свободи і демократії. Україна – форпост протидії відродженню "нової імперії зла", – додав дипломат.

Зеленському при зустрічі з Трампом у присутності ЗМІ слід було б наголосити на важливості двопартійної підтримки з боку США, боротьбу Укр ріс проти агресора за суверенітет, відстоювання цінностей свободи і демократії. Україна форпост протидії відродженню «нової імперії зла».

— Kostiantyn Yelisieiev (@k_yelisieiev) September 26, 2019

Після скандалу у США 25 вересня Білий дім оприлюднив стенограму липневої розмови Зеленського із Трампом. Як випливає зі стенограми розмови, український президент, зокрема, заявив, що Франція і Німеччина "роблять недостатньо у питанні, що стосується санкцій" проти Росії. За його словами, США набагато більше, ніж ЄС, підтримують Україну.

25 вересня Зеленський сказав, що розмова із Трампом відбулася в період, коли Росії повернули право голосу в Парламентській Асамблеї Ради Європи, а санкції "не мали гучного тиску" на будівництво російського газогону "Північний потік – 2".

У Євросоюзі заявили, що допомога Україні була "безпрецедентною", оскільки за п’ять років було надано допомоги на суму понад €15 млрд.

Економічні санкції стосовно Росії запровадили Сполучені Штати, Євросоюз та деякі інші країни навесні 2014 року після анексії Криму і початку російської агресії на Донбасі. Санкційні пакети кілька разів розширювали й посилювали.

Автор: merkulenish
Предыдущий материал

Роль Луценка, Джуліані та Волкера – подробиці скарги викривача у США

Следующий материал

Львовянин строит лодку, чтобы проплыть от Канаров до Карибов [видео]

Коментарии (0)