Nissan відкликає понад мільйон машин

Nissan відкликає понад мільйон машин

Nissan відкликає понад мільйон машин

Причиною відкликання стали проблеми з камерами заднього виду. Повідомлень про ДТП через дефект не надходило, але в компанії все одно вирішили відкликати машини.

Компанія Nissan відкликає понад 1,2 мільйона автомобілів у США через проблеми з дисплеями камери заднього виду. Про це повідомляє NHK у четвер, 26 вересня.
"У вівторок керівництво Nissan повідомило Національне управління безпекою руху на трасах США про відкликання автомобілів 25 моделей, випущених у 2018 і 2019 роках. Серед них — моделі кросоверів Rogue, люкс-бренду Infinity і електромобілі Leaf", — сказано в повідомленні.
В управлінні заявили, що дисплеї можуть бути встановлені таким чином, що задня частина автомобіля не видно. Через це автомобілі не відповідають федеральним вимогам безпеки.
Повідомлень про будь-які ДТП, викликані цим дефектом, не надходило, проте в Nissan ухвалили рішення відкликати автомобілі. Компанія надасть безкоштовне програмне оновлення для вирішення проблеми.
Нагадаймо, що раніше Volvo відкликала півмільйона авто по всьому світу через дефект у двигуні, який може призвести до його займання.
Також повідомлялося, що Porsche відкликає 1300 автомобілів в Україні. Причиною відкликання стали проблеми з автоматичною коробкою передач, через які машини можуть відкочуватися самі по собі, навіть будучи припаркованими.
Автор: lena_view
Предыдущий материал

Глава Госдепа возложил вину за химатаку в Латакии на власти Сирии

Следующий материал

Трамп не пустив Пенси на інавгурацію Зеленського з метою тиску, — скарга

Коментарии (0)