Лавренюк: У нас амбітна ціль – до 2020 року знизити рівень смертності на дорогах на 30%

Лавренюк: У нас амбітна ціль – до 2020 року знизити рівень смертності на дорогах на 30%

Юрій Лавренюк: Кругові перехрестя, острови безпеки, "розумні" світлофори, освітлені пішохідні переходи ці заходи будуть зменшувати смертність

Міністерство інфраструктури розраховує наступного року на третину знизити показники смертності на дорогах. Про це 21 вересня заявив в ефірі телеканала NewsOne заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

"Ми підходимо до вирішення цієї проблеми масштабно і комплексно. У нас амбітна ціль – до 2020 року знизити рівень смертності на дорогах на 30%", – заявив він.

Лавренюк повідомив, що в Україні щороку внаслідок ДТП гине понад 3,5 тисячі осіб.

"Це більше, ніж забирає війна на сході! – підкреслив заступник міністра. – У Державному дорожньому фонді 5% передбачено на забезпечення безпеки дорожнього руху. Це чималі кошти, цього року 2 млрд грн, у наступному – 4 млрд грн. Кругові перехрестя, острови безпеки, "розумні" світлофори, освітлені пішохідні переходи за новими державними будівельними нормами, де не просто "зебра" намальована, а вони припідняті трошки. Ці заходи на нових побудованих дорогах будуть зменшувати смертність", – розповів чиновник.

Він переконаний, якщо фінансування буде стабільним, то суттєві зміни в ситуації на дорогах будуть помітними вже за три-п’ять років.

Наприкінці 2018 року Всесвітня організація охорони здоров’я оприлюднила доповідь про смертність на дорогах: коефіцієнт смертності внаслідок ДТП в Україні становить 13,7 на 100 тис. осіб, у середньому в Європі – 9,3 на 100 тис. осіб.

Автор: rosh_mosoh
Предыдущий материал

На Кубани женщина из-за ревности зарезала сожителя и жила с его телом

Следующий материал

СМИ: «Арсенал» открыт к предложениям по Озилу

Коментарии (0)