На Вінниччині відбулась регіональна конференція з безоплатної правової допомоги

На Вінниччині відбулась регіональна конференція з безоплатної правової допомоги

Сьогодні, 27 вересня, у м.Вінниці відбулась регіональна конференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду. Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулась 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн. Тема конференцій — «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».

Під час зустрічі присутнім презентували український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, а також обговорили питання доступності та якості правових послуг.

«Справедливість є, але їй потрібні адвокати. Система безоплатної правової допомоги сьогодні стала адвокатом для соціально незахищених громадян, надійним порадником для усіх українців та українок загалом», — запевнив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Регіональні конференції стали продовженням дискусії щодо тенденцій та перспектив розвитку системи надання безоплатної правової допомоги в Україні, правових інновацій та кращого досвіду.

«За що я люблю свою роботу, то це за можливість працювати «без меж» та надавати безоплатну правову допомогу усім, хто її потребує та звертається за допомогою», — директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Лукіянова.

Сьогодні також були представлені відеоролики з реальними історіями клієнтів, які змогли захистити свої порушені права завдяки підтримці адвокатів та юристів системи безоплатної правової допомоги.

Своїми життєвими історіями поділилися клієнти, запрошені до участі у заході.

Участь у регіональній конференції взяли представники системи безоплатної правової допомоги органів місцевої влади та організацій громадянського суспільства,директори місцевих центрів з надання БВПД,адвокати системи БПД.


  • Click to enlarge image Image_1.JPG

  • Click to enlarge image Image_2.JPG

  • Click to enlarge image Image_3.JPG

  • Click to enlarge image Image_4.JPG

  • Click to enlarge image Image_5.JPG

  • Click to enlarge image Image_6.JPG

  • Click to enlarge image Image_7.JPG
Автор: uhu_uhu
Предыдущий материал

Знак "окей" признали расистским

Следующий материал

Зеленский продемонстрировал неуважение к Трампу: вместо того чтобы договариваться с РФ – наехал на телеканал друга Путина, – телеведущая

Коментарии (0)