Юний науковець з Закарпаття Валентин Фречка показав як виглядає його папір (ФОТО)

Юний науковець з Закарпаття Валентин Фречка показав як виглядає його папір (ФОТО)
Дослідник розповів де цей папір використовуватиметься та чому він гідний уваги.

Раніше Mukachevo.net повідомляло, що папір з сухого листя, який винайшов Валентин Фречка пройшов тестування. Вчора, молодий науковець розповів кілька цікавих фактів про сам папір який він виготовляє. Далі текст Валентина Фречки без змін:

1) Задля досягнення стабільного розвитку проєкту, без шкоди навколишньому середовищу, джерелом опалого листя для паперу є зелені насадження міст, а саме: парки, сквери, алеї, території, які піддаються санітарній очистці. Справа у тому, що листя у містах несе серйозну шкоду мікрофлорі грунту через високу концентрацію солей натрію, калію, марганцю, цинку, тощо, що негативно впливає на дерева та кущі. Це передбачено відповідним положенням (Відповідно до статті 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»). Натомість, недоотримані мінеральні компоненти компенсуються штучним внесенням добрив, а також не забуваймо про траву, комах, які впродовж року,підтримують гомеостаз грунту і без листя.

2) Технологія є абсолютно безпечною для стану навколишнього середовища навіть у масштабах 1 000 000 тон у рік; адже, ми не застосовуємо сполук, які містять хлор, сірку та нітроген, а виділення целюлози проводиться у лужному, водному середовищі у герметичному реакторі, що виключає будь-які способи потрапляння побічних продуктів у середовище.3) Початкові хімічні аналізи листя та вихідної продукції не показали вмісту ні радіонуклідів, ні важких металів у структурі волокна, що вказує на безпеченість продукції, але ці дані на жаль поки мінливі і потребують додаткової перевірки!

Автор: mikle1

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Почти 25 тысяч паломников-хасидов прибыли в Украину

Следующий материал

Ціни на нафту завершили тиждень зниженням

Коментарии (0)