На курорті дельфіни масово викинулися на берег

На курорті дельфіни масово викинулися на берег

На курорті дельфіни масово викинулися на берег

Влада островів архіпелагу Кабо-Верде закликала іспанських експертів допомогти визначити причини такої поведінки ссавців.

На берег острова Боавішта архіпелагу Кабо-Верде в Атлантичному океані викинулися понад 200 дельфінів, багато з яких загинули, повідомляє Daily Mail 27 вересня.
Місцеві жителі, туристи і працівники центру океанографії носили воду тваринам, намагаючись їх урятувати. Дельфінів також затягували назад у море, але деякі з них повернулися.
Влада островів закликала іспанських експертів допомогти визначити причини такої поведінки ссавців. Вчені взяли проби тканин мертвих дельфінів, щоб встановити причини того, що сталося.
Останнє масове викидання дельфінів на берег сталося в Новій Зеландії у листопаді минулого року.
Прийнято вважати, що найчастіше дельфіни викидаються на берег одноосібно. Це трапляється, коли вони втрачають орієнтацію або страждають від якогось захворювання, інфекції чи рани.
При цьому вченим досі невідомі причини масових самогубств морських ссавців. Як правило, вони відбуваються з дельфінами, що живуть далеко від берегів, а не біля берегової лінії.
За іншою версією, такі випадки трапляються в разі масового панічного страху у тварин, наприклад, через підводний землетрус або військово-морські навчання із застосуванням глибинних бомб.
Автор: felisata
Предыдущий материал

Злата Огневич вспомнила, как была жертвой булинга в школе

Следующий материал

Порошенко лишился ценного союзника

Коментарии (0)