Комаровський розповів, як виявити у дитини небезпечну хворобу: передається у спадок і не тільки

Комаровський розповів, як виявити у дитини небезпечну хворобу: передається у спадок і не тільки

Доктор Євген Комаровський дав батькам кілька порад про формування правильної стопи у маленьких дітей

До Євгена Комаровського звернулася мама дівчинки, яка підозрює плоскостопість у дочки, обумовлене спадковістю (така проблема є у тата, а у мами – немає). Але лікар, до якого вона зверталася за консультацією, запевняє, що все безнадійно – якщо є плоскостопість у тата, то у дитини теж буде, і зробити нічого не можна.Євген Комаровський вважає, що фактор генетики не можна упускати, але варто враховувати і те, що у мами плоскостопості немає. Педіатр радить мамі дівчатка не впадати у відчай і спостерігати дитини.

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on Sep 26, 2019 at 5:32am PDT

“Якщо ви бачите, що в процесі росту форма стопи поліпшується, значить, можливо трохи повільніше, але вона сформується в норму”, – говорить педіатр.

Але якщо ж нічого не змінюється – дитина ходить на внутрішній поверхні стопи, у нього формуються ікс-подібні колінні суглоби, то бажано до ходіння по нерівних поверхнях додати також користування профілактичної взуттям.

Популярні новини зараз
Легенда російського кіно померла в себе на дачі: перші подробиці трагедії Зірці КВК поставили страшний діагноз, лікарі борються за життя: "помоліться за мене" Слова Заворотнюк про смерть Жанни Фріске пригадали в мережі: "Не у кожної щасливий фінал" Кримський міст обвалився: в мережі показали, як зруйнувалася мрія Путіна, відео
Всі новини


Комаровский

Також раніше повідомлялося, що доктор Євген Комаровський різко висловився про популярному міфі, якому багато українців вірять.

Відомий український лікар-педіатр розповів про те, чи варто забороняти дитині холодну їжу і напої, боячись, що він підхопить ангіну. Про це іменитий педіатр написав на своїй сторінці в Instagram.

Євген Комаровський відповів, що це ніякі не експерименти, а абсолютна норма – давати дитині холодну їжу і напої. Крім того, Комаровський не вважає це загартовуванням, а прагненням до нормального способу життя.

«Експерименти проводять у нас, коли намагаються переконати молодих батьків у тому, що бідненькому дитинці можна тільки тепленьке», – різко висловився Комаровський.

Автор: janaultra
Предыдущий материал

На звезду «Счастливы вместе» с кокаином завели уголовное дело 

Следующий материал

Лобода устроила бесстыдные танцы без белья, в сети переполох: «Охладите, слишком жарко!»

Коментарии (0)