У китайському метро запрацювала система оплати проїзду за допомогою сканування облич

У китайському метро запрацювала система оплати проїзду за допомогою сканування облич

У декількох містах Китаю запустили систему оплати проїзду в метро за допомогою технології розпізнавання облич. Тепер пасажири можуть використовувати своє обличчя в якості квиткаУ метро міста Шеньчжень запрацювала система оплати за допомогою сканування облич, повідомляє South China Morning Post. Технологія призначена для пасажирів старше 60 років, які можуть через неї зареєструватися на безкоштовні поїздки.

У метро в інших китайських містах, таких як Цзинань, Шанхай, Циндао, Нанкін і Наньнін, таку систему оплати проїзду поки тільки тестують. У Шеньчжені технологію розпізнавання облич для метро розробив конгломерат Tencent, який частково управляє підземним транспортом в місті. Компанія збирається розширити безкоштовний проїзд через систему розпізнавання осіб, в тому числі для ветеранів армії.

Технологія набирає популярність серед користувачів метро, відзначає The Next Web. Наприклад, в Цзинані більше 500 пасажирів в день оплачують проїзд за допомогою сканування обличчя.

У Китаї технологія розпізнавання облич для оплати товарів і послуг досить поширена. За даними Wall Street Journal, найбільші платіжні сервіси країни Alipay і WeChat Pay планують встановити кіоски, де клієнти зможуть розплачуватися за допомогою сканування особи. Таким же чином кредитний додаток Money Station перевіряє претендентів на кошти.

Поки у всьому світі система розпізнавання облич викликає у багатьох питання щодо безпеки, в Китаї більшість користувачів ставляться до технології позитивно. За даними аналітиків, в 2018 році 85% китайців схвалювали систему оплати, яка використовує біометричні дані, такі як відбитки пальців або сканування обличчя.

Автор: a_dedushkin
Предыдущий материал

МВФ назвали новые условия для Украины

Следующий материал

Түрікменстан Парламенттің қос палаталы жүйесіне ауысады

Коментарии (0)