На Вінниччині реалізують мистецький проект «Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва»

На Вінниччині реалізують мистецький проект «Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва»


В п’ятницю, 11 жовтня у Шаргороді реалізують мистецький проект «Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва». На кожній локації екскурсійного маршруту буде відбуватись міні-фестиваль, що характеризує культурний об’єкт міста. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на Вінниця.іnfo.

Очільник ГО «Шаргород Рафінад» Григорій Саулко зазначає:

- Загальна мета проєкту — створення та презентація інноваційного туристичного продукту. Шаргород володіє величезною історико-культурною спадщиною та має потенціал до перетворення на потужний туристичний та культурний центр, єдиний історико-культурний центр духовної толерантності та злагоди, де унікальні пам’ятки історії та культури трьох народів: українського, польського та єврейського не лише збереглися для нащадків, але й надихають нові покоління жителів та гостей міста на творення нових смислів та сюжетів ХХІ століття.

Керівниця Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель розповіла про мистецьку складову проекту:

- На кожному об’єкті квесту буде відбуватись мистецьке дійство, для прикладу на даху Синагоги гратиме скрипаль. Таким чином кожна локація буде мати свій культурний сегмент, до якого матимуть змогу долучитись учасники квесту. Також на території колишнього цукрового заводу відбудеться вистава на відкритому повітрі Вінницького академічного музично-драматичного театру ім.Садовського «Хелемські мудреці».

Щоб охочих відвідати мистецький проект було більше 11 жовтня організатори запускають «Вікторину про Шаргород», для переможців якої забезпечать безкоштовний трансфер. Лише перші 50 осіб, які дадуть правильні відповіді на запитання зможуть безкоштовно скористатися цією можливістю, місця на трансфер обмежені.

Програма презентації:

11.00 — початок квест екскурсій (групи у складі 25-30 людей, періодичністю у 15-20 хвилин) проходять екскурсію Старим містом, паралельно виконуючи квест-завдання.

Тривалість екскурсії — 2 години.

Проходять об’єкти:

  • Синагога 1589р,
  • Замок Замойського 1585р,
  • Пам’ятник невідкритому пам’ятнику,
  • Штетл,
  • Свято-Миколаївський чоловічий монастир 1719р,
  • Санктуарій страстей Господніх (Костел Св.Флоріана 1595р та Хресна дорога),
  • Завод 1858р.

На заводі:

11:00 — початок майстер-класів та виставок крафтових мистецтв

15:00 концертна програма

18:00 — вистава на відкритому повітрі Вінницького академічного музично-драматичного театру ім.Садовського «Хелемські мудреці».Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

Автор: mikle1
Предыдущий материал

Катастрофические лесные пожары в Индонезии (ФОТО)

Следующий материал

Стали известны подробности задержания пойманной с кокаином звезды "Счастливы вместе"

Коментарии (0)