На ремонт дороги Мшанець – Стрілки потрібно мінімум 80 мільйонів. Мальський просить грошей у Кабміну

На ремонт дороги Мшанець – Стрілки потрібно мінімум 80 мільйонів. Мальський просить грошей у Кабміну

Львівська облдержадміністрація скерувала звернення до Львівської обласної ради та Кабінету Міністрів України із проханням виділити кошти на проведення ремонту дороги С141704 Мшанець – Стрілки, через яку у понеділок, 30 вересня, місцеві мешканці влаштували акцію протесту. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.


  • 2019.08.470х200

За попередніми розрахунками, для ремонту дороги Мшанець – Стрілки, протяжність якої становить близько 19,3 км, потрібно щонайменше 80 мільйонів гривень.

Відтак Львівська ОДА звернулась до уряду та Львівської облради з проханням виділити кошти на ремонт дороги.

«Ця ділянка дороги не була включена до переліку об’єктів, ремонт яких проводився цього року, відповідно, фінансового ресурсу на її капітальний ремонт немає, особливо зараз, у жовтні. ОДА звернулась до обласної ради та Кабінету міністрів України щодо виділення додаткового фінансування на проведення відповідних робіт. За будь-яких умов капітальний ремонт цієї дороги можливий не раніше наступного року та за умови відповідного фінансування. Усвідомлюємо, що ситуація соціально чутлива та напружена і дорогу потрібно зробити», – розповів заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Ще навесні місцеві жителі на розбитій дорозі навіть зняли відеокавер на популярну пісню «Плакала» гурту KAZKA. Ідея зняти таке відео належить священику УГКЦ отцю Роману, який служить у трьох тамтешніх селах (Мшанець, Галівка, Плоске). Текст для відео написала дружина священника Наталія, а головну роль зіграв актор, студент ЛНУ ім. І.Франка Назар Титар зі Старого Самбора.

Згодом під час візиту на Львівщину тодішній прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що йому «прикро бачити, що є ще дуже багато невідремонтованих доріг» та запевнив, що гроші на їхнє відновлення є. Але для цього потрібен час.

Пізніше у ЛОДА стверджували, що дорожники візьмуться ремонтувати дорогу Мшанець – Стрілки. Проте ремонт відклали через брак фінансування.

Як повідомляв Львівський портал, жителі сіл Старосамбірщини також реєстрували петицію про капітальний ремонт дороги Мшанець – Стрілки на сайті Кабміну та Львівської облради.

Автор: kittycatsama
Предыдущий материал

Серхио Рамос — о ничье с «Брюгге» в матче ЛЧ: «Реал» провел плохой первый там»

Следующий материал

Yahoo engineer admits hacking thousands of accounts to steal sexual images

Коментарии (0)