Один з лікарів, розповіли про проблеми в центрі ім. Блохіна, позбувся посади

Один з лікарів, розповіли про проблеми в центрі ім. Блохіна, позбувся посади


Один из врачей, рассказавших о проблемах в центре им. Блохина, лишился должности

Заступнику директора НДІ дитячої онкології та гематології, який є підвідомчою установою Національного медичного дослідницького центру (НМИЦ) імені Н. Н. Блохіна, Георгію Менткевичу — одного з медиків, розповіли у відеозверненні про проблеми в медустанові, — винесено догану. Як повідомляє ТАСС, про це заявив глава НМИЦ онкології ім. Н. Н. Блохіна Іван Стилиди.

«За хамську поведінку я як керівник центру виніс йому догану», — сказав він. За словами Стилиди, Менткевич обіймав дві посади, однією з них була посада виконуючого обов’язки завідувача відділенням. Від цієї посади він був звільнений.

Ультиматум онкологів голова центру назвав спекуляцією. «В конфлікт місцевий, локальний, навіть не конфлікт, а якесь протистояння нової адміністрації, були втягнуті батьки і пацієнти. По суті, збудовані заградзагони з дітей і пацієнтів», — додав Стилиди.

Напередодні дитячі онкологи Національного медичного дослідницького центру онкології Н. Н. Блохіна записали відеозвернення, в якому заявили про масове звільнення в зв’язку з тим, що нове керівництво центру «дестабілізує роботу всієї онкологічної служби» і «ставить під загрозу життя дітей». «Ми оголошуємо своє рішення звільнитися, оскільки нове керівництво онкоцентру не дає нам чесно виконувати свій лікарський обов’язок. Довгі роки діти з онкологічними захворюваннями отримують лікування в жахливих умовах», — заявив у зверненні заступник директора інституту дитячої онкології Максим Риков.

За словами лікарів, у відділенні немає «банальною вентиляції», стіни покрилися цвіллю, палати переповнені хворими. «При цьому ось уже 20 років триває будівництво нових корпусів, але введення в експлуатацію відкладається з року в рік», — кажуть лікарі. Вони стверджують, що нове керівництво центру, замість того щоб вирішувати проблеми лікувального закладу, «приступило до апаратної боротьби» — «заради просування своїх людей тероризується трудовий колектив», а «нарахування заробітної плати перетворилося в закритий і несправедливий процес».

Автор: belonika
Предыдущий материал

Сколько Жанна Бадоева тратит на образование дочери

Следующий материал

Нарколог прокомментировал поведение актрисы Бочкаревой во время задержания с кокаином

Коментарии (0)