Брехня офіційних структур стало безглуздим і ганебним

Брехня офіційних структур стало безглуздим і ганебним


Вранье официальных структур стало бессмысленным и постыдным

25 тисяч на мітингу проти політичних репресій — це нормально і непогано. В минулому циклі (2011-2012 рр.) такі повістки не мали шансів на такий розмах.

25 тисяч — це мало, майже ніщо, щоб змінити політичну траєкторію країни. Але це нормально, щоб показати владі, що репресії мають і будуть мати свої витрати.

Мені навіть здається, що сьогодні найважливіше — це не кількість людей, готових вийти на мітинг, а кількість людей, готових щодня докладати деякі зусилля в рамках кампанії боротьби з політичними репресіями. Акції, флеш-моби, листівки, графіті. «Московське справа» необхідно зупинити. На сьогоднішній день воно не зупинено. Тому що ти живеш у світі, де «так можна», або у світі, де «так не можна». І це завжди вирішення перш за все громадян, а не влади.

Головним і життєвим питанням на сьогодні залишається стаття 318. Її інтерпретація і практика застосування є абсолютно неприйнятними. Представники влади можуть як завгодно гамселити і мучити громадян, а якщо громадяни намагаються чинити опір цьому, то отримують 318 статтю з загрозою тривалого тюремного ув’язнення, і суди без розбору штампують ці вироки. Це система узаконеного садизму, і більше нічого. Ця стаття і практика її застосування фатально розкладають поліцію і правоохоронні органи. У «московському справі» немає ні одного випадку, де було скоєно діяння, що підпадає під цю статтю навіть в її сьогоднішній формулювання в Кримінальному кодексі.

Що було добре і важливо напередодні, це, по-перше, організація мітингу з боку влади — це гідно, це нормально і так нам всім хочеться жити. А по-друге, те, що поліція вперше за історію наших спостережень оголосила більш-менш адекватне число учасників.

Автор: b_picture
Предыдущий материал

«КазМунайГаз» ответил на обвинения антимонополистов в ограничении доступа к нефти

Следующий материал

Обнаженный сосок во время эфира озадачил зрителей

Коментарии (0)