На співробітника центрального апарату СКР напали з ножем. Він поранений

На співробітника центрального апарату СКР напали з ножем. Він поранений


На сотрудника центрального аппарата СКР напали с ножом. Он ранен

На співробітника одного з підрозділів центрального апарату СК Росії скоєно напад. Зловмисник накинувся на слідчого з ножем і поранив його.

Як повідомила представник відомства Світлана Петренко, напад було скоєно на Технічному провулку під час прийому громадян.

Потерпілий співробітник доставлений в лікарню для надання екстреної медичної допомоги.

Зловмисника затримано, зараз з ним працюють слідчі.

«Я побачив, як будівлі СКР підходив чоловік дорослий, зростом близько 1,8 метра. Статура велике, живіт великий такий. Він був одягнений у темно-синю, може, чорну куртку. В руках у нього був чемоданчик ділової, схожий на дипломат. В якийсь момент він накинувся на чоловіка, який заходив у будинок СКР. Потерпілий теж був без форми, на ньому була біла сорочка, краватка і вітровка. Я почув потім сильні крики, побачив, що один з чоловіків лежить на асфальті. Хвилин через 8-10 приїхала швидка допомога, пораненого поклали на каталку і помістили в машину швидкої допомоги», — розповів Znak.com свідок нападу.

Очевидцем ПП також стала жінка, яка стояла з пікетом, сподіваючись зустрітися з главою СКР Олександром Бастрикіним. «Він розмовляв з іншою жінкою, сказав, що проконсультується з кимось по телефону і почне зі мною розмовляти. Я стояла поруч з ним. Підходить якийсь чоловік. Я спочатку подумала, що він кулаком по спині стукнув. Виявилося, що ножем. Витяг ножа і кинув в машину, і сам побіг», — розповіла жінка.

Ця жінка з Томська, вона стала жертвою шахрайства при купівлі бетономішалки.

Автор: fongauzen
Предыдущий материал

Астанада Түркі кеңесінің 7-саммитіне дайындық мәселелері талқыланды

Следующий материал

Вчені з’ясували, чому все люди бачать однакові сни

Коментарии (0)