Порушники завдали збитків на майже 5 тис. грн, – Чернівецький рибоохоронний патруль

Порушники завдали збитків на майже 5 тис. грн, – Чернівецький рибоохоронний патруль


28 вересня 2019 року на Дністровському водосховищі в адміністративних межах с. Слобідка Малинівецька Кам’янець-Подільського району Хмельницької області зафіксовано грубе порушення правил рибальства. Громадянин здійснював вилов риби “кружками” в кількості 15 шт. Встиг виловити 8 екз. коропа загальною вагою 20 кг. Завдав збитки на суму 2 448 грн.

Цього ж дня затримано порушника, який виловлював рибу з берега однією сіткою (10 м). Інцидент стався на Дністровському водосховищі поблизу с. Устя Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Чоловік виловив один кілограм риби: 6 пліток та 5 окунів. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 595 грн.

Згодом рейдова група задокументувала аналогічне порушення на Дністровському водосховищі поблизу с. Бернове Кельменецького району Чернівецької області. У громадянина вилучено одну сітку та 10 екз. ляща загальною вагою 9 кг. Завдано збитків у розмірі 1 700 грн.

29 вересня на господарському ринку в смт Кельменці Чернівецької області затримано громадянина, який здійснював продаж водних біоресурсів без відповідних документів. При цьому у чоловіка виявлено 12 кг товстолоба та 10 кг коропа.

На вищевказаних осіб оформлено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4.ст. 85 КУпАП та ст. 88 – 1 КУпАП. Про це повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль.

Автор: evgenysolomin
Предыдущий материал

Хабиб – под детским фото: «Часто задумывался, доживу ли до 30 лет»

Следующий материал

Победители ЧМ-2019 получили сертификаты на пять миллионов рублей и ключи от новых автомобилей

Коментарии (0)