В Україні створили сайт з інформацією про ВІЛ для лікарів і пацієнтів

В Україні створили сайт з інформацією про ВІЛ для лікарів і пацієнтів

Сьогодні, 1 жовтня, запустився сайт prozdorovia.in.ua ‒ перший веб-портал українською мовою, що об’єднав всю ключову інформацію стосовно ВІЛ. Матеріали сайту будуть корисні для: загального населення, медиків, а також людей, які живуть з ВІЛ чи перебувають у групі ризику. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ЦГЗ України.


  • 2019.08.470х200

Центр громадського здоров’я спільно з пацієнтськими організаціями створив новий зручний веб-ресурс для медиків та пацієнтів. Сайт забезпечує доступ до найсвіжіших даних про тестування, діагностику та лікування ВІЛ-інфекції. Тут розміщена бібліотека тематичних інформаційно-освітніх матеріалів, а також карти пунктів тестування на ВІЛ і пунктів надання підтримки людям, які живуть з ВІЛ в Україні.

Унікальною особливістю сайту є бібліотека інформаційно-освітніх матеріалів, що стосуються теми ВІЛ та громадського здоров’я ‒ вони доступні в розділі «Матеріали». Користувачі мають можливість безкоштовно завантажити їх для професійного чи особистого користування.

В розділі «Хочу знати все про ВІЛ» можна почерпнути базову інформацію: дізнатись, що таке ВІЛ-інфекція, які є способи передачі вірусу і як цього уникнути, як і де можна пройти тестування та як лікується ВІЛ-інфекція.

Інформація, зібрана в розділі «Як жити з ВІЛ на 100%» допомагає з’ясувати: що робити в разі виявлення ВІЛ, яким буде лікування, як подбати в цій ситуації про своїх партнерів і рідних, що слід знати про свої права.

Розділ «Я медик, хочу знати більше» орієнтований на лікарів: реалізація медичної реформи змінює їхню роль в боротьбі з епідемією ВІЛ в Україні, зокрема надаючи більше повноважень сімейним лікарям. Тут зібрана актуальна інформація про тестування на ВІЛ, антиретровірусну терапію та особливості призначення лікування, про ВІЛ-резистентність, індексне тестування та інші дотичні теми.

В розділі «Де пройти тест» розміщено дві карти: одна з пунктами тестування на ВІЛ по всій Україні, друга ‒ з контактами організацій, де люди, які живуть з ВІЛ, можуть отримати необхідну підтримку. Ці карти є наймасштабнішими за охопленням населених пунктів України і будуть постійно оновлюватись.

Автор: veronasunrise
Предыдущий материал

Формула Штайнмайера: Отказ Киева от формулы Штайнмайера существенно затормозит весь процесс, – Песков

Следующий материал

Усман — Ковингтон станет третьим титульным боем в карде UFC 245

Коментарии (0)