Китай і РФ раді, коли США грузнуть у війні – Трамп

Китай і РФ раді, коли США грузнуть у війні – Трамп

Китай і РФ раді, коли США грузнуть у війні — Трамп

Тільки Пекін і Москва розчаровані виведенням американських солдатів із Сирії, оскільки їм подобається, коли Вашингтон грузне в новій світовій війні і не витрачає гроші на свою оборону, підкреслив президент США.

Президент США Дональд Трамп заявив, що США повинні поступово завершувати свої військові операції за кордоном. Про це він повідомив журналістам 7 жовтня, коментуючи операцію Туреччини на північному сході Сирії, повідомляє ТАСС.
За словами Трампа, американські війська загрузли на території Сирії, що на користь виключно Росії і Китаю.
"Необхідно повернути солдатів із цих нескінченних воєн. Ми не боремося, а діємо як поліцейські сили, але ми ж велика військова сила. <...> Тільки дві країни розчаровані виведенням військ — Росія і Китай, тому що їм подобається, коли ми в чомусь загрузли і витрачаємо багато грошей замість того, щоб розвивати наші збройні сили", — підкреслив американський лідер.
Він також нагадав, що війська США присутні в Сирії вже багато років, хоча спочатку передбачалося, що йдеться про короткострокове завдання.
За словами американського лідера, в "невеликому секторі", де Туреччина почала операцію, перебували 50 американських військовослужбовців. Він зазначив, що попередив Анкару про неприпустимість нанесення ударів по американських військовослужбовцях або союзниках Вашингтона у Сирії.
"Я не хочу, щоб вони були поранені чи вбиті, щоб із ними щось трапилося. Я сказав президенту (Туреччини Таїпу) Ердогану: "Не нашкодьте нікому з наших людей або матимете великі проблеми", — заявив Трамп.
Раніше стало відомо, що ВПС Туреччини атакували штаб курдських формувань на північному сході сирійської провінції Хасеке.
Нагадаймо, США, які виступали союзниками SDF у боротьбі проти угруповання , в понеділок почали виведення військовослужбовців і техніки зі своїх баз на північному сході Сирії.
Трамп заявив, що час повернути американських військових додому і тепер з ІД повинні розбиратися Туреччина, Європа, Сирія, Іран, Ірак, Росія і курди.
При цьому він також підкреслив, що зруйнує економіку Туреччини, якщо Анкара вживатиме якихось заходів, що виходять за рамки дозволеного.
Курди розцінили ці дії як порушення гарантій, які були дані Вашингтоном.
Автор: tnenergy

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

На “Запорожстали” развеяли слухи об увольнении гендиректора

Следующий материал

Возлюби начальника своего как самого себя

Коментарии (0)