"Посадять на підвал": Цимбалюк розгромив ідею про вибори в ОРДЛО

Президентська партія "Слуга народу", яка активно виступає за проведення виборів у "Л/ДНР", повинна спочатку вивчити досвід проведення виборів у Мосміськдуму.

Крім того, представники політсили повинні розуміти, що все, що їм зможуть запропонувати терористи на захоплених територіях, це розправи і ув’язнення. Таку думку озвучив український журналіст Роман Цимбалюк на особистій сторінці у Facebook.

"А хто сказав, що "слуги народу" будуть мати можливість брати участь у цих виборах? Бажано подивитися на останній приклад – вибори в Московську міську Думу – російська традиція передбачає недопуск кандидатів, які не подобаються Кремлю. Нікого з українських політиків вони не допустять, хіба що посадять на підвал. Але це не про вибори", – попередив він.


Вибори на Донбасі

Вибори на Донбасі

"24 канал"

  • голова парламентського комітету у закордонних справах Богдан Яременко заявив, що Київ хоче провести місцеві вибори в Україні, в тому числі на Донбасі, найближчим часом – теоретично навесні 2020 року.

  • Яременко також заявив, що Україна вважає президента Росії Володимира Путіна представником окупованих районів Донецької та Луганської областей.

  • Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що вибори на Донбасі проведуть тільки після того, як РФ виведе свої війська.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Автор: luv_vie
Предыдущий материал

Аз қамтылған отбасылардың балаларына жаңа көмектер беріледі

Следующий материал

Лунная диета

Коментарии (0)