Керівництво Дніпровського метро закупило під виглядом нового обладнання радянський металобрухт

Керівництво Дніпровського метро закупило під виглядом нового обладнання радянський металобрухт

Через закупівлю неякісного обладнання керівника метро та директора комерційної структури повідомили про підозру

Керівництво комунального підприємства "Дніпровський метрополітен" закуповувало неякісне обладнання, що поставило під загрозу роботу метро та життя людей. Про це 7 жовтня повідомили у Службі безпеки України.

Наприкінці 2017 року чиновники придбали в комерційної структури обладнання часів СРСР під виглядом нового, хоча воно було непридатним для використання в механообробному процесі. Сума контракту становила 2,6 млн грн, а насправді вартість закупленої продукції була щонайбільше 100 тис. грн. Тобто метро завдано збитків у сумі майже 2,5 млн грн, заявили у відомстві.

"За висновками профільних експертів, через дії керівництва "Дніпровського метрополітену" виникла реальна загроза сталому функціонуванню метро і, відповідно, життю та здоров’ю пасажирів", – підкреслили у пресцентрі.

Керівника підприємства та директора комерційної структури повідомили про підозру у скоєнні злочину за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

На сайті "Дніпровського метрополітену" зазначено, що його директором є Андрій Ліпьошкін.

Автор: very_old_life
Предыдущий материал

Китай намерен сократить повестку торговых переговоров с США – СМИ

Следующий материал

Как эффективно худеть: диетолог назвала 4 простых шага

Коментарии (0)