Як в Європі: Українцям хочуть дозволити вивчати правила дорожнього руху без автошкіл

Як в Європі: Українцям хочуть дозволити вивчати правила дорожнього руху без автошкіл
Зараз в автошколах садять за кермо всього через 2 тижні після початку навчання.

В Україні можуть з’явитись істотні зміни в процесі отримання водійських прав. Відповідний законопроект №2201 внесли 5 народних депутатів від фракції "Слуга народу", повідомляється на сайті Верховної Ради, передають .

В першу чергу українці зможуть вивчати правила дорожнього руху самостійно, тоді як зараз навчання необхідно проходити в спеціалізованих школах.

За словами авторів законопроекту, така практика добре зарекомендувала себе в ряді європейських країн. До того ж, змушення ходити в автошколи порушує права окремих категорій громадян, наприклад, жінок в декреті.
А ось починати практичні уроки водіння на дорогах загального користування українці зможуть тільки після успішного проходження теоретичного тесту. У разі провалу, ті з учнів, хто вивчав правила самостійно, зможуть пройти повторний тест тільки через 3 місяці.
Ця зміна здається цілком логічною. Адже зараз в автошколах садять за кермо всього через 2 тижні після початку навчання, коли більшість учнів не знають навіть знаки дорожнього руху.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Автор: likynia
Предыдущий материал

"Підстава!" Спонг обурився через скандал перед боєм з Усиком

Следующий материал

«Нужно руки за спиной связать или договориться, чтобы я 42 километра пробежал перед этим». Харитонов ответил на вызов Тактарова

Коментарии (0)