Буковинці купили понад 1,5 млн кубометрів газу на зиму по літній ціні

Буковинці купили понад 1,5 млн кубометрів газу на зиму по літній ціні


Більше ніж 1 тисяча буковинців скористалися оголошеною акцією "Твоя Енергонезалежність" і запаслися газом на зиму за "літньою" ціною 5,99 грн за один кубометр. Загалом жителі Чернівецької області закупили на опалювальний період 1,5 млн метрів кубічних газу. В середньому, один клієнт, що скористався акційною пропозицією, замовив та оплатив 1,3 тис. кубометрів блакитного палива. А з 15 жовтня для них відкривається нова можливість — вони зможуть в онлайн-режимі обирати період, в який їм вигідніше використовувати свій запас. Можливість придбання газу на зиму за фіксованою акційною ціною 5 995,53 грн за 1000 кубометрів споживачі газу отримали вперше. Ця ціна була визначена оптовим продавцем природного газу НАК" Нафтогаз України", який виступає гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього.

По інформації оптового постачальника, учасники акції "Твоя енергонезалежність" скоротять витрати на газ в опалювальний період до 25%.Відтак, 1 159 буковинців скористалися такою акцією від НАК "Нафтогаз України" та придбали 1 548,9 тис. м. куб .

При цьому 40% заявок на покупку газу оформлені онлайн за допомогою "Особистого кабінету" на сайті 104.ua., а 60% — в Центрах обслуговування клієнтів "Чернівцігазу".

Учасники акції мають свободу вибору, як використовувати набутий запас газу в опалювальний період. Наприклад, в місяць, коли акційна ціна виявиться вище ціни ПСО, споживач буде платити за спожитий газ за ціною ПСО.

При цьому обсяг акційного газу в такому місяці не використовується і переходить на наступний період.

Якщо ж акційна ціна зрівняється або виявиться нижче ціни ПСО, споживач зможе вибрати вигідну для нього ціну. Покрити спожиті кубометри за рахунок акційного газу або оплатити визначений ним обсяг за ціною ПСО — вирішувати споживачеві.В акційній ціні не враховані послуги з доставки газу, які змінюються в залежності від регіону і будуть оплачуватися додатково по щомісячних рахунків.

"При виборі розрахунку за акційною ціною споживачеві необхідно сплатити тільки послуги з його доставки (розподілу і транспортування). Вартість послуг з доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції "Твоя енергонезалежність" споживачі зможуть відстежувати в щомісячному рахунку за використане паливо, як онлайн в "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua, так і при отриманні друкованого рахунку поштою. Також варто нагадати, що споживачам, які скористалися акцією, необхідно обов’язково щомісяця передавати показання лічильника газу" — пояснює директор ТОВ "Чернівцігаз Збут" Катерина Параска.

Якщо куплений резерв газу буде використано до 1 квітня 2020 року, споживачі надалі сплачуватимуть за газ на загальних умовах.

Клієнти компанії, які до 1 квітня 2020 роки не використовують передплачений газ, зможуть скористатися залишком коштів в рахунок наступних платежів або повернути гроші.

Автор: flayverr
Предыдущий материал

На Херсонщине подожгли дом семьи судей: первые подробности и фото

Следующий материал

PlayStation 5: Sony confirms new console name and release date

Коментарии (0)