Транзит газу з РФ: Україна отримала несподівану пропозицію

Транзит газу з РФ: Україна отримала несподівану пропозицію

Російська Федерація запропонувала Україні продовжити старий контракт по газу, але змінити деякі його параметри.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Сегодня“.

Москва пропонує Києву продовжити контракт на транзит газу на існуючих умовах, але зі зміною деяких технічних параметрів. Про це заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак в інтерв’ю одному з російських телеканалів.

“Ми запропонували нашим українським партнерам: якщо не буде готове законодавство, якщо вони не встигнуть його прийняти, тоді ми готові запропонувати продовження контракту на існуючих юридичних умовах”, – сказав він.

Новак додав, що “якісь технічні параметри” можуть помінятися, оскільки ситуація в порівнянні з 2009 роком, коли був підписаний попередній контракт, “змінилася значно”, в тому числі і по споживанню газу в Україні, і за обсягами транзиту.

“Тим не менш, з точки зору нормативної бази, можна взяти за основу старий контракт і продовжити його на якийсь час. Як сказав президент, до одного року можна продовжити”, – зазначив російський міністр.

За його словами, зараз є “ризики і переконання” з української сторони, що Київ встигне до кінця 2019 року впровадити європейське законодавство.

Зазначимо, з наближенням опалювального сезону, питання ціни на газ стає все більш актуальним, адже саме від неї залежатимуть тарифи на опалення і гарячу воду. Як повідомлялося раніше, незважаючи на те, що європейські ціни на газ залишаються стабільними, в Україні блакитне паливо може подорожчати.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: alexeyosokin
Предыдущий материал

В Генштабе рассказали, где будут новые позиции ВСУ

Следующий материал

В Индии четыре человека погибли при попытке сделать селфи

Коментарии (0)