Розведення військ на Донбасі: в Генштабі повідомили, де будуть позиції ЗСУ

Розведення військ на Донбасі: в Генштабі повідомили, де будуть позиції ЗСУ

Начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак заявив, що розведення військ у районі Петрівського і Золотого на Донбасі має відбутися дзеркально на відстані одного кілометра від лінії зіткнення в обидва боки. Таку заяву він зробив під час робочої поїздки до району проведення ООС.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресцентру Міноборони.

“Нові позиції українських військових будуть там, де вони були в 2016 році, коли вперше відбулося розведення сил у згаданому районі. Підрозділи Збройних сил України і надалі повністю контролюватимуть ситуацію”, – сказав він.

Міністр оборони України Андрій Загороднюк зауважив, що розведення сил у районі населених пунктів Петрівське і Золоте зможе початися лише в тому випадку, якщо російські бойовики припинять вогонь і будуть дотримуватися режиму тиші протягом не менше семи діб.

Глава Міноборони також зазначив, що після завершення процесу розведення завдання щодо контролю за демілітаризованою зоною покладатиметься на співробітників Національної поліції України.


Розведення військ на Донбасі: в Генштабі повідомили, де будуть позиції ЗСУ


Розведення військ на Донбасі: в Генштабі повідомили, де будуть позиції ЗСУ

Додамо, що міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив про те, що жителі Золотого Луганської області підтримують розведення сил та засобів. Загороднюк разом із начальником Генштабу Збройних сил України Русланом Хомчаком здійснили робочу поїздку в район проведення операції Об’єднаних сил в Донбасі.

Нагадаємо також, другий президент України Леонід Кучма заявив, що президент Володимир Зеленський не надасть Донбасу особливий статус та не погодиться провести вибори на окупованій частині регіону. Представник України в Тристоронній контактній групі висловив впевненість, що формула Штайнмайєра не буде затверджена на зустрічі лідерів країн “Нормандського формату”.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: sovenok101
Предыдущий материал

Bitfinex Says It Shouldn’t Have to Collect Documents for NYAG During Appeal

Следующий материал

Оксана Воеводина продала обручальное кольцо, чтобы не потерять ребенка

Коментарии (0)