Китай відреагував на пропозицію Трампа почати розслідування щодо Байдена

Китай відреагував на пропозицію Трампа почати розслідування щодо Байдена

Наприкінці вересня Трамп заявив, що Байден-молодший "украв мільйони в Китаї"

Міністерство закордонних справ Китаю заявило, що країна не має наміру втручатися у внутрішні справи США, починаючи розслідування діяльності демократа Джо Байдена та його сина Гантера на їхній території. Про це повідомляє Reuters.

Спікер МЗС КНР Ген Шуан на брифінгу заявив, що президент США Дональд Трамп запропонував Пекіну ініціювати розслідування проти Байденів, не надаючи жодних доказів їхньої провини.

Ситуація із сином Байдена стала причиною зовнішньополітичного конфлікту та ініціативи запуску процедури імпічменту президента США Трампа в Конгресі.

Байден-молодший працював у раді директорів української енергетичної компанії Burisma Group, яку пов’язують з ексміністром екології в уряді Миколи Азарова Миколою Злочевським. Після зміни влади в Україні у 2014 році ГПУ розслідувала діяльність Burisma, але пізніше справу було закрито. У 2016 році Байден-старший висунув вимогу звільнити генпрокурора України Віктора Шокіна, погрожуючи, що США не виділять Україні $1 млрд кредитних гарантій.

У березні тодішній генпрокурор України Юрій Луценко натякнув, що відставка Шокіна пов’язана із кримінальним провадженням, де були матеріали про те, що члени ради директорів Burisma, зокрема син Байдена Гантер, отримали $17 млн, походження яких було сумнівним. У травні Луценко наголошував, що у відомства немає доказів правопорушень із боку Джо Байдена чи його сина Гантера.

27 вересня Трамп заявив, що Байден-молодший також "украв мільйони в Китаї".

Автор: enot2290

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Зампред правительства заявил о скорой «форелизации» торговой сети

Следующий материал

"Ботокс рассосался": Бледанс предстала с глубокими старческими морщинами

Коментарии (0)