"Укртранснафта" отримала €4,2 млн від "Транснефти" за транзит неякісної нафти через нафтопровід "Дружба"Неякісна нафта потрапила в нафтопровід у квітні 2019 року

ПАТ "Транснефть" виплатила €4,2 млн АТ "Укртранснафта" за потрапляння нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук. Про це повідомила пресслужба української компанії у Facebook.

Сума платежів ще не остаточна, оскільки наразі "Транснефть" продовжує резервувати потужності "Укртранснафти". Розмір платежів визначає наявна угода, він залежить від залишку обсягу неякісної російської нафти в українському нафтопроводі станом на перше число кожного місяця.

У компанії зазначили, що після згаданого інциденту неякісна нафта більше не потрапляла в нафтопровід.

https://www.facebook.com/ukrtransnafta/posts/2674351489296100

19 квітня білоруський концерн "Белнефтехим" заявив про різке погіршення якості нафти, яка надходить нафтопроводом "Дружба" з Росії. Білоруські підприємства тимчасово обмежили експорт нафтопродуктів.

Україна зупинила транзит російської нафти в ЄС нафтопроводом "Дружба" 25 квітня, а відновила його за майже місяць – 21 травня. Тільки за перший тиждень після припинення транзиту "Укртранснафта" втратила приблизно €1 млн, повідомляла пресслужба компанії.

Транспортування нафти трубопроводом "Дружба" повністю відновили 1 липня, повідомили "РИА Новости" в компанії. Забруднення нафти у РФ назвали навмисним, у цій справі заарештували кількох людей.

Російська компанія "Транснефть" пообіцяла компенсувати збитки компаніям, які постраждали внаслідок попадання забрудненої нафти у трубопровід.

У Білорусі втрати від інциденту на нафтопроводі "Дружба" оцінили у $23 млн (приблизно €21 млн), повідомляє "Белсат".

Автор: artemijv

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Человечество постигнет самое разрушительное бедствие в истории: к чему готовиться

Следующий материал

2 машины за один день застряли под «мостом глупости» в Петербурге

Коментарии (0)