Дев’ятирічний вундеркінд стане наймолодшим володарем диплома про вищу освіту у світі

Дев’ятирічний вундеркінд стане наймолодшим володарем диплома про вищу освіту у світіНаймолодшим володарем диплома про вищу освіту незабаром стане 9-річний вундеркінд Лоран Сімонс з Нідерландів, який через кілька місяців закінчить Технічний університет Ейндховена.

Про це повідомляє 1NEWS.

Наразі наймолодшим володарем диплома про вищу освіту вважається американець Майкл Карні, який став випускником університету Алабами в 10-річному віці.

Лоран Сімонс вчиться на факультеті електротехніки. До університету він вступив лише рік тому.

Шестирічну програму середніх та старших класів школи вундеркінд освоїв лише за півтора року і влітку минулого року, коли йому було вісім років, отримав атестат про повну загальну середню освіту.

IQ хлопчика дорівнює 145, він володіє фотографічною пам’яттю. За словами самого Лорана, його улюблений предмет – математика, тому що вона містить в собі статистику, геометрію та алгебру.

У майбутньому, за його словами, він хоче стати кардіохірургом. Ще навчаючись в школі, хлопчик пройшов курс медичного факультету Університету Амстердама.

За словами Лорана Сімонса, він мріє знайти засоби для продовження життя людей.

Мама Лорана Сімонса народилася у Нідерландах, батько – бельгієць. Хлопчик народився в Бельгії, потім родина переїхала до Нідерландів.

За словами батьків, вони досить рано зрозуміли, що у них в родині росте вундеркінд. Згідно з розповіддю батька Лорена, його син не особливо цікавився іграшками у порівнянні зі своїми однолітками.

Автор: tati1112
Предыдущий материал

Дмитрий Ананьев вычеркнут из киприотов

Следующий материал

В Харькове полицейский открыл стрельбу в метро

Коментарии (0)