Партія Вакарчука висуне свого кандидата на виборах мера Києва

Партія Вакарчука висуне свого кандидата на виборах мера Києва

Партія «Голос» має намір брати участь у місцевих виборах, і висуне свого кандидата на посаду міського голови Києва. Про це заявив лідер фракції Сергій Рахманін в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».«Партія розглядає таку можливість. Нас виборці не зрозуміють, якщо ми проігноруймо місцеві вибори», – сказав Рахманін.

Парламентарій також ствердно відповів на запитання, чи висуватиме партія свого кандидата на посаду мера Києва.

«Думаю так. Досі не зрозуміло, коли там будуть вибори, дострокові або чергові… У нас на політичному рівні ухвалено рішення, що ми беремо участь і у виборах Київської міської ради, і у виборах київського міського голови», – сказав Рахманін.

У цьому контексті політик зазначив, що «Голос» – молода партія, і їй необхідно більше часу для того, щоб місцеві регіональні організації «встали на ноги».

Рахманін також розповів, що будівництвом регіональної структури політсили опікуються троє людей: лідер «Голосу», нардеп Святослав Вакарчук, заступник голови партії, нардеп Ярослав Юрчишин, а також член політради Володимир Венгер.

Додамо, що у вересні в політичних Телеграм-каналах почали публікувати закриті соціологічні опитування з приводу рейтингу кандидатів на посаду мера. Поки найбільший рейтинг має чинний мер Віталій Кличко. Також серед претендентів – екс-керівник телеканалу «1+1», а нині нардеп Олександр Ткаченко. В одному з рейтингів фігурував кандидат в депутати від партії «Голос», телеведучий Сергій Притула, однак він не коментував свою появу в подібних замірах.

Автор: pavel_vovk
Предыдущий материал

Баканов: Система не восприняла меня дружно. Было сопротивление, сабота

Следующий материал

Apple представила новий MacBook Pro з клавіатурою Magic Keyboard

Коментарии (0)