Арахамія заявив, що Скороход неодноразово пропонувала депутатам "грошову матеріальну допомогу"

Арахамія заявив, що Скороход неодноразово пропонувала депутатам

Арахамія (на фото) про затримання чоловіка Скороход: Ми не знаємо, у чому річ

Нардепка від "Слуги народу" Анна Скороход неодноразово пропонувала депутатам "грошову матеріальну допомогу", заявив 14 листопада у Верховній Раді голова фракції Давид Арахамія, передає кореспондент "ГОРДОН".

Сьогодні Скороход повідомила, що через її політичну позицію та відмову голосувати за законопроєкти разом із фракцією затримали її чоловіка. Зокрема, вона не голосувала за відкриття ринку землі. Нардепка закликала президента України Володимира Зеленського втрутитися в ситуацію і "зупинити свавілля".

Арахамія зазначив, що "якщо загуглити цивільного чоловіка пані Скороход, то все стане зрозуміло".

"Ми як політична партія до цього не маємо ніякого стосунку... Ми не знаємо, у чому річ. Але те, що пані Скороход неодноразово зверталася до народних депутатів і пропонувала їм грошову матеріальну допомогу, – це факт", – сказав Арахамія.

Видання "КиевVласть" зазначає, що цивільний чоловік Скороход – імовірно, бізнесмен Олексій Алякін, власник українського ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес", компанія займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Алякіна пов’язують із бізнесменом Павлом Фуксом.

У 2013 році Алякін, ексвласник банку "Пушкіно" у РФ, оголосив себе банкрутом. Його заборгованість перед кредиторами сягнула суми 500 млн руб. (приблизно 180 млн грн). Цього ж року Алякін виїхав із РФ в Україну і набув українського громадянства, проте 30 липня 2018 року Державна міграційна служба скасувала це рішення.

У грудні 2015 року Тверський районний суд Москви санкціонував заочний арешт Алякіна за обвинуваченням в організації великих розкрадань із банку "Пушкіно". У федеральний розшук Алякіна оголосили 24 вересня 2015 року, а 20 листопада того ж року його прізвище з’явилося в базі Інтерполу.

Алякіна затримали співробітники Служби безпеки України в Київській області 9 серпня 2018 року, суд заарештував його в межах екстрадиційного запиту від РФ. У листопаді 2018 року бізнесмен надав суду медичні документи про необхідність амбулаторного лікування, йому змінили запобіжний захід на домашній арешт.

У лютому 2019 року суд України зобов’язав Державну міграційну службу надати Алякіну українське громадянство.

Автор: elena_kolbasa
Предыдущий материал

Но больше, чем у Зеленского: Баканов пожаловался на зарплаты в СБУ

Следующий материал

Фигуранты "кокаинового дела" пропали прямо из СИЗО в Москве.

Коментарии (0)