Путін допустив припинення транзиту газу через Україну

Путін допустив припинення транзиту газу через Україну

Путін допустив припинення транзиту газу через Україну

Російський лідер вказав на ризик припинення транзиту газу через українську територію. При цьому він підкреслив готовність Москви до досягнення будь-яких угод із Києвом.

Президент РФ Володимир Путін заявив про ризик припинення транзиту російського газу через територію України. Про це він розповів 14 листопада на прес-конференції за підсумками саміту БРІКС у Бразилії, повідомляє ТАСС.
Російський лідер підкреслив, що Москва готова до співпраці з Києвом як щодо транзиту, так і щодо поставок газу, при цьому його ціна може бути нижчою від поточної на 25%.
"Ми вже багато разів говорили, ми готові працювати з Україною і щодо транзиту нашого газу до Європи, і за поставками в саму Україну. Причому за цінами нижчими від тих, за якими Україна отримує російський же газ, але як би за реверсом з боку Європи" , — вказав Путін.
За його словами, новими позовами загострює ситуацію в переговорах із за новим контрактом. При цьому Москва готова до досягнення будь-яких угод із Києвом і за українським законодавством, і за європейськими законами.
"Якщо Україна встигне імплементувати законодавство європейських країн — будь ласка. <...>. Чи зможуть вони це зробити в період часу, що залишився, — ну добре. Вони взяли на себе зобов’язання перед Європою, не перед нами. Нехай роблять, ми готові і до цього. Але не все від нас залежить. Тому ризик припинення транзиту існує", — зазначив президент РФ.
Путін готовий знизити ціни на газ для України
Раніше глава Андрій Коболєв заявив, що Україна і європейські партнери готові до того, що не підпише контракт про новий транзит газу.
Автор: silver_mirror_1
Предыдущий материал

Украинские деловые СМИ хотят собирать деньги за свой убогий контент

Следующий материал

Жители Черновцов поддержали петицию против строительства храма ПЦУ

Коментарии (0)