Закарпатські каратисти привезли "золото", "срібло" та "бронзу" з змагань у Дніпрі (ФОТО)

Національний Кубок України за версією карате WKC відбувся у м Дніпро.

Найкращі юні каратисти з всієї України з’їхалися щоб позмагатися за високі нагороди та показати свою майстерність. У цих масштабних змаганнях взяли участь спортсмени з 14 областей віком від 6 до 18 і старше років. Організатором змагань виступило Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською національною конфедерацією карате.

Закарпатську область на змаганнях представили учні одного з тренерів Закарпатської області — тренера вищої категорії, майстра спорту з карате — Романа Маслигана

Переможцем Кубку України в особистому куміте у категорії 8-9 років став Юлдашев Жавохир. Хлопець переміг всіх супротивників, перемігши у 5 колах змагань.

Проекзаменувала своїх супротивниць чемпіонка Світу 2019 року з Шотокан карате (SKDUN) -Фабрицій Софія. Вона стала переможцем в категорії 14-15 років. Перемогла спортсменка і в командному куміте з Гонак Ольгою і Павлік Аліною. Дівчата зайняли перше місце в куміте 16-17 років.

Високий результат показав лідер команди Дзямко Андрій, який в особистому куміте зайняв 2 місце. В командному куміте, категорії «чоловіки 18+» (в команді з тренером-спортсменом Романом Маслиганом і Жук Олексієм) він приніс у скарбничку Закарпаття срібло.

Автор: salunin
Предыдущий материал

В Киеве планируют урегулировать ситуацию с брошенными автомобилями

Следующий материал

Нападение на беременную: До восьми лет лишения свободы осужден мужчина, который напал на беременную женщину в Киеве, – прокуратура

Коментарии (0)