Датчики контролю у вінницьких багатоповерхівках

Датчики контролю у вінницьких багатоповерхівках

Датчики контролю  у вінницьких багатоповерхівках

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, Жуковського,14, Зулінського,34-А, Келецькій,124, Київській,162-А, Литвиненко-Вольгемут,44, Учительській,10, провулках 1-й Київський,66 і Кар’єрний,3. Датчики повідомляють про підтоплення будинку, проблеми з опаленням чи подачею світла — сигнали відразу надходять до управляючих компаній, на "Цілодобову варту" та до департаменту житлового господарства.
У разі аварійних ситуацій людям, які мають доступ до системи, приходять сповіщення на телефон чи комп’ютер. Вони бачать, тиск у трубопроводах, температуру теплоносія чи нагрітої води чи є електроенергія взагалі, чи не затопило яке приміщення.
Систему підключили до хмарного сервера, який дозволяє зберігати дані протягом трьох місяців та відображати систему контролю у вигляді графіків. Дані оновлюються щохвилини.

- Це наш пілотний проєкт, який ми запустили із початком опалювального сезону, поки що лише у вісьмох багатоповерхівках. Датчики встановлюють у підвалах будинків. Наприклад, такою системою обладнали будинок по вул. Ващука,14. Там є датчик на підтоплення, він спрацьовує, коли у приміщенні з’являється волога. На моєму моніторі відразу цей датчик загорається червоним кольором. Також про проблему надходять повідомлення до "Цілодобової варти", яка має доступ до цієї системи, та до управляючої компанії. Повідомлення надходять і на телефон голови ОСББ або ж диспетчеру управлінської компанії. Це все для того, аби швидко відреагувати і локалізувати ту чи іншу проблему, відправити на місце аварійну бригаду. Систему диспетчеризації облаштували на умовах співфінансування, де 70% — кошти міського бюджету і 30% — кошти мешканців. Ми подивимося, як вона себе зарекомендує, і якщо буде позитивний результат, продовжимо роботи по встановленню, — каже директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Автор: gorynych1
Предыдущий материал

Добывать нефть в России оказалось вдвое дороже, чем в Саудовской Аравии

Следующий материал

Нищівний варіант для України – Тимошенко прокоментувала імпорт електроенергії з РФ

Коментарии (0)