Чий приклад наслідувати? Скільки коштує земля у різних країнах Європи (інфографіка)

Чий приклад наслідувати? Скільки коштує земля у різних країнах Європи (інфографіка)
У Ірландії один гектар землі коштує майже 20 тис. євро.Якою буде ціна на землю в Україні, якщо нардепам зі "Слуги народу" таки вдасться запустити реформу – питання відкрите. Так, у деяких країнах Європи ціни відрізняються у дев’ять разів. пропонує подивитися, де земля ціниться найбільше.Зокрема, земельним рекордсменом виступає Ірландія – тут один гектар землі коштує майже 20 тис. євро. Втім, країну загалом вважають однією з найдорожчих у ЄС.

А от найдешевша землі – у Румунії, хоча ринок країни швидко розвивається. Втім, наразі експерти констатують кілька проблем, серед яких слабка інфраструктура і недорозвинута система іррігації. Розвиватися бізнесу заважає і те, що придбати велику ділянку землі у країні вельми проблематично.

Що ж до України, зразу після відкриття ринку земля може коштувати ще дешевше. За середніми оцінками експертів, ціни можуть піднятися від 1 тис. євро зі старту до 2,5 – 3 тис. через кілька наступних місяців.

В уряді озвучують ще скромніші цифри. "Наші розрахунки показують, що якщо ми застосовуємо запропоновану модель, яка чинна — це буде в середньому $2200 еквівалент за гектар. Якщо виходити з обмеженої моделі, з обмеженнями, це буде максимум $1500. Ось ціна обмежень", – заявив заступник міністра економіки Тарас Висоцький в інтерв’ю.

Джерело:
Автор: simtour
Предыдущий материал

Акция под ОП по расследованию дел Майдана: Под Офисом Президента активисты требовали расследовать дел Майдана

Следующий материал

Парень с колхоза покорил моё сердце

Коментарии (0)