У КНДР Байдена назвали "скаженим псом", якого треба "забити до смерті"

У КНДР Байдена назвали

У Північній Кореї головного конкурента президента Сполучених Штатів Дональда Трампа, ексвіцепрезидента і кандидата в президенти США 2020 роки від демократів Джо Байдена назвали "скаженим псом", якого необхідно "забити до смерті", повідомляє AFP, ссилаючись на офіційне інформаційне агентство країни KCNA.

Як зазначає видання, скажені собаки, такі як Байден, можуть нашкодити багатьом людям, якщо їм дозволять бігти. Їх необхідно забивати палицею на смерть. Це буде корисно і для США.

У четвер, 14 листопада в KCNA заявили, що Байден "наважився обмовляти на гідність верховного керівництва КНДР". Крім того офіційне інформагентство КНДР відзначило, що у Байдена спостерігається "ознака останній стадії деменції", і йому "здається, прийшов час попрощатися з життям".

Як зазначає AFP, поки не ясно що саме викликало такий гнів у Пхеньяні, проте справа може бути в недавно опублікованому відеоролику кампанії Байдена, в якому зовнішня політика Трампа засуджується наступними словами: "диктаторів і тиранів хвалять, наших союзників отесняют". У момент, коли голос за кадром вимовляє слово "тиран", на відео з’являється фотографія президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, потискують руки на саміті США-КНДР в Сінгапурі в минулому році.

Президентські вибори в США відбудуться в листопаді 2020 році. До праймеріз Республіканської партії готуються три кандидати, включаючи самого Трампа. До праймеріз Демократичної партії готується 21 кандидат. Також у виборах президента США братимуть участь 8 кандидатів від Лібертаріанської партії, 7 кандидатів від Партії Зелених, 3 кандидати від партії Американської солідарності і два незалежних кандидата.

Президентські вибори в США 2020 року заплановано на 3 листопада. У них може бути обраний 46-й президент США (у випадку, якщо Дональд Трамп не буде обраний на другий термін). Згідно з Другою статтей Конституції США, для обрання президентом Сполучених Штатів Америки особа повинна бути громадянином США за народженням, не молодше 35 років, які прожили на території країни не менше 14 років.

Найчастіше кандидати висуваються від однієї з політичних партій США в ході праймеріз — інститут первинних президентських виборів, за результатами яких спрямовуються делегати на загальнонаціональну партійну конвенцію, де має бути визначений єдиний партійний кандидат у президенти.

Автор: pavel_vovk
Предыдущий материал

Дело о злосчастном колесе обозрения в Рудном: Суд оставил юриста ТОО «АлатауГорСтрой» под арестом

Следующий материал

Друзья Джорджа Клуни опасаются за судьбу его брака

Коментарии (0)