Кидають тінь: Росії жорстко нагадали про загрозу пропуску Олімпіади

Кидають тінь: Росії жорстко нагадали про загрозу пропуску Олімпіади

Глава Комітету по відповідності Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Джонатан Тейлор прокоментував допінговий скандал з атлетами РФ, яких можуть не допустити до Олімпіади-2020.

Він заявив, що зміни в базі даних московської лабораторії кидають тінь не тільки на атлетів, що завершили кар’єру, а й на діючих російських спортсменів.


Кидають тінь: Росії жорстко нагадали про загрозу пропуску Олімпіади

ТАСС

"Дані лабораторії виглядають недостовірними і неповними. Це кидає тінь в тому числі на діючих російських спортсменів, якщо їхні дані будуть не бездоганні. Одним з наслідків може стати відсторонення від Олімпійських ігор. У тому випадку, якщо Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) не прийме наші висновки і вважатиме їх несправедливими, справу буде передано до Спортивного арбітражного суду (CAS). Я очікую, що виконавчий комітет WADA схвалить рекомендації. Якщо ж виникнуть розбіжності, сподіваюся, що CAS підтримає правила", – сказав Тейлор, якого цитує ТАСС.

17 листопада відбудеться засідання комітету щодо відповідності, який повинен сформувати рекомендацію виконкому WADA щодо статусу РУСАДА. На підставі цієї рекомендації 9 грудня виконком WADA прийме рішення про відповідність або невідповідність організації.

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Автор: eugenpr
Предыдущий материал

Памятник Жамбылу Жабаеву появился в Усть-Каменогорске

Следующий материал

Сельчане получат больше денег – обновление программы «Бірлік»

Коментарии (0)