Немає юридично обґрунтованих причин для реприватизації "Укртелекому" – ЗМІ

Юридичні підстави для реприватизації "Укртелекому" відсутні. Про це йдеться у матеріалі "Главкому" "Приватизація на французький манер".

Видання нагадує, що формальним приводом для позову з боку Фонду держмайна щодо розірвання договору купівлі-продажу акцій "Укртелекому" стали претензії щодо двох інвестиційних зобов’язань з понад 50-ти, які брав на себе покупець підприємства, і які, за версією ФДМ, залишилися нібито невиконаними. Йдеться про створення і передачу державі виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення та інвестування в підприємство 450 млн доларів.

Проте, як зазначає "Главком", з претензіями ФМД категорично не погоджується нинішній власник "Укртелекому". На його думку, зобов’язання виконані повною мірою, а по рівню інвестування коштів у розвиток підприємства – навіть перевиконані.

"Він стверджує, що горезвісної мережею фактично давно користуються держструктури. А на розвиток підприємства за ці роки витрачено набагато більше, ніж 450 млн доларів, що і дозволило йому вже через пару років після приватизації перетворитися зі збиткового на таке, що стабільно розвивається", – йдеться в матеріалі.

На думку опитаних виданням аналітиків, юридичних підстав для реприватизації "Укртелекому" немає, і, вочевидь, наміри ФДМ повернути компанію в держвласність зумовлені іншими причинами.

"Оскільки фінансові результати "Укртелекому" явно демонструють позитивну динаміку його розвитку, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні і загальносвітову тенденцію падіння фіксованої телефонії (її поступово заміщають нові сучасні технології), намір ФДМ повернути підприємство в державну власність виглядають щонайменше дивно. Тому судові тяжби навколо можливої реприватизації "Укртелекому" аналітики готові пояснювати іншими, ніж юридичні або економічні, реальними причинами", – наголошується в матеріалі.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Автор: adjedan
Предыдущий материал

В Павлодарской области реализовали ряд прорывных проектов

Следующий материал

Следователи по делу крушения «Боинга»: влияние РФ на ДНР «выходило за рамки военной поддержки»

Коментарии (0)