Широкознаний у вузьких колах «ментовський адвокат» Євгенія Закревська

Широкознаний у вузьких колах «ментовський адвокат» Євгенія Закревська 22 листопада 2019 року оголосила голодування. Причина, з якої Женечка відмовляється вкушати харчі, полягає в тому, що вона останні п’ять років смокче гроші з фонду «Відродження», де отримує ґранти як представник потерпілих у «справах Майдану». Але, насправді, Євгенія захищає інтереси не потерпілих, а протилежної сторони – прокурорів, і впродовж п’ятьох років, втершись у довіру до потерпілих, розповідає їм казки, що «справи Майдану», начебто, розслідуються. За це колишній начальник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк підписував Закревський довідки про те, скільки годин вона нужденно пропрацювала, захищаючи потерпілих, а фонд «Відродження» виплачував Закревській гроші, які розподілялись між учасниками цієї афери.

І в один страшний день усе це скінчилось: 20 листопада 2019 року прокуратура втратила повноваження органу досудового розслідування, Управління спеціальних розслідувань ГПУ тепер ліквідовано, Горбатюк звільнений, а «справи Майдану» передані в Державне бюро розслідувань, де невдовзі побачать, що впродовж п’ятьох років там і кінь не валявся. Бо ці справи за допомогою Закревської прокурори частково продали, частково пропили, а частково використали для влаштування провокацій в інтересах Петра Порошенка й директора НАБУ Артема Ситника. Але, найголовніше, тепер ніхто не підписуватиме Закревській довідки для фонду «Відродження» про те, як вона успішно представляє інтереси потерпілих у «справах Майдану». І нашій героїні доведеться або піти працювати, або помирати з голоду. Закревська вибрала останнє й оголосила голодування, протестуючи проти змін у Кримінальному процесуальному кодексі.

Оглянувши себе в дзеркало, я вирішив підтримати пані Євгенію та приєднатись до її акції. Півтора місяці тому я на парашутних стрибках в Іспанії травмував ногу, через що останнім часом мало рухався й набрав зайвих 10 кг. Треба щось терміново робити і я також оголошую голодування – щоправда, доки нічне (якщо є нічний домашній арешт, то чому б не бути нічому домашньому голодуванню?). З сьогоднішнього дня з 9-ї години вечора до 8-ї години ранку я вішатиму на холодильник портрети Закревської та Горбатюка в сподіванні, що це викличе в мене відразу до споживання їжі.

6 вересня 2019 року я через свою фейсбук-сторінку проінформував народного депутата України VIII скликання Віктора Чумака, що йому треба терміново подати в НАЗК декларацію, оскільки директор НАБУ Артем Ситник домовився з Офісом Президента про призначення свого друга Чумака заступником генпрокурора. Також я повідомив Віктору Васильовичу, що його колегами стануть Віктор Трепак і Гюндуз Мамедов. А ще розповів, яке буде перше завдання оновленої Генеральної прокуратури – «порєшать» з автоматичною системою розподілу справ у Рівненському апеляційному суді, щоби апеляційна скарга Ситника на постанову Сарненського районного суду від 6 вересня 2019 року, якою Ситник був визнаний корупціонером, випадково потрапила на розгляд до судді Олега Полюховича (голови Рівненського апеляційного суду):

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2362705310612920&set=a.1494558950760898

Більш того, я пояснив Віктору Васильовичу, чому апеляція Ситника має потрапити саме до Полюховича: його честь у 2015 році був викритий НАБУ в отриманні хабаря, переданого йому головою Здолбунівського районного суду від адвоката за скасування заочного рішення Здолбунівського районного суду Рівненської області про позбавлення батьківства. У ході розслідування кримінального провадження №52015000000000011 в Полюховича вдома за адресою: м.Рівне, вул. Чорновола В’ячеслава, 44, кв. 67 детективами НАБУ був проведений обшук. Досудове розслідування в кримінальному провадженні завершено в березні 2016 року й справа направлена до суду. Але в обвинувальний акт прізвище Полюховича не потрапило й про підозру йому не повідомлялось – Ситник завбачливо вивів голову Рівненського апеляційного суду зі справи та «підвісив на гачок»…

І, дійсно, за 5 днів після появи мого допису, 11 вересня, Віктор Чумак був призначений на посаду заступника генпрокурора, 8 жовтня аналогічне призначення отримав Віктор Трепак, а 16 жовтня – Гюндуз Мамедов. Що ж стосується апеляційної скарги Ситника, то – ви не повірите в такий збіг – за 12 днів по тому, 18 вересня, вона надійшла до Рівненського апеляційного суду й була системою автоматичного розподілу абсолютно випадково направлена на розгляд Олегу Полюховичу. Спочатку його честь призначив був засідання на 8 жовтня, потім, розглянувши адміністративні матеріали, призначив наступне засідання на 22 листопада в зв’язку з необхідністю допиту свідка. Як раптом 22 листопада Олег Іванович, прочитавши все, що я про нього писав, взяв самовідвід. І тепер автоматична система розподілу справ буде шукати такого суддю, який не перебуває з Ситником у особливих стосунках.

Ось бачите, що Фейсбук животворний робить.

Під рубрикою «Несамовитий піар» інформую любих друзів і шановних читачів, що 24 листопада 2019 року о 19 годині в Національній філармонії України пролунає літературно-музична композиція «Гайдамаки» за поемою Тараса Шевченка на музику Рейнгольда Глієра та Кирила Стеценка. Виконавці:

Анатолій Паламаренко (художнє слово), Олександр Харламов (бас), Анатолій Юрченко (баритон), Київський симфонічний оркестр, Муніципальна академічна чоловіча хорова капела імені Л. М. Ревуцького. Музичний керівник і диригент – Іван Гамкало.

Тверезість – норма життя! Усі на концерт!

Автор: 31_ottenok
Предыдущий материал

Деловой партнер Трампа Тевфик Ариф превратил яхту Ататюрка в бордель

Следующий материал

Самка богомола. Часть II: ограбить американца

Коментарии (0)