Адвокат назвав колонію, куди може потрапити Єфремов

Адвокат назвав колонію, куди може потрапити Єфремов

Російський актор Михайло Єфремов, який влаштував смертельну ДТП, може відбувати покарання в елітній колонії загального режиму.

Об этом сообщает Устинов троллит

Таку думку висловив у блозі OBOZREVATEL російський адвокат Марк Фейгін. "Ми зрозуміємо пізніше, який термін може йому загрожувати і в якій колонії він буде його відбувати. Але я припускаю ймовірність, що це буде недалеко від Москви", – повідомив він.

У цьому контексті адвокат розповів, що в 200 кілометрах від російської столиці, в Рязанській області, розташована колонія загального режиму. "У ній утримують напівелітних хлопців, іноземців тощо".

Умови утримання там істотно відрізняються від умов, у яких перебувають ув’язнені в російській глибинці. "Наприклад, там буде можливість відвідувати його, робити передачі тощо. У колонію можуть приїхати близькі, пожити в нього до 3 днів", – повідомив Фейгін.

Михайло Єфремов, колонія, колаж

Михайло Єфремов, колонія, колаж

Він також підкреслив, що Єфремову не варто шукати способи ухилення від відповідальності. "Будь-яка спроба ухилитися від цього буде сприйнята дуже негативно", – переконаний адвокат.

Як писав OBOZREVATEL, російський актор Михайло Єфремов 8 червня влаштував аварію в центрі Москви на Смоленській площі. Водій автомобіля, в який врізався Єфремов, помер від отриманих травм через кілька годин після ДТП.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/advokat-nazvav-koloniyu-kudi-mozhe-potrapiti-efremov.htm”

Автор: merkulenish

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

 Майор Нацгвардії Микола Левкун: Мені осколками відрізало ноги, але я продовжував командувати групою

Следующий материал

Молодого коханця Ані Лорак заскочили на дні народження дочки зірки. Фото

Коментарии (0)