Туреччина почала в Іраку військову операцію проти курдів

Туреччина почала в Іраку військову операцію проти курдів

На півночі Іраку почалася військова спецоперація турецької армії під назвою «Кіготь орла». Мета – ліквідувати об’єкти Робочої партії Курдистану (РПК), яких Туреччина називає терористами, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Преступная РоссияПовітряна операція почалася вночі в понеділок, 15 червня. За інформацією телеканалу Al Arabiya, Військово-повітряні сили Туреччини скинули близько 20 бомб в горах Синджар. Зазначається, що перед цим курди напали на поліцейську дільницю турецьких сил безпеки.


У повідомленні Міністерства зазначено, що курди «нападають на межі Туреччини», тому Анкара, проводячи спецоперацію, використовує свої «законні права на самооборону».


«Повітряні операції проводяться на терористичних місцях в Синджаре, Карачаке, Кандиле, Запе, Авасине Басяне і Хакурке, які використовуються терористами в якості баз», – додали в міністерстві.


Нагадаємо, у березні Туреччина направила понад 1000 військових для участі в новій антитерористичної операції проти курдів у східній провінції Бингол.


А в жовтні минулого року Туреччина провела операцію «Джерело світу» і захопила частину підконтрольних сирійським курдам територій вздовж свого кордону.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/turechchyna-pochala-v-iraku-vijskovu-operatsiyu-proty-kurdiv.html”

Автор: konin_ss
Предыдущий материал

Из Польши без самоизоляции: теперь въезжающие украинцы могут сразу отправляться домой

Следующий материал

Житель Закарпатья получил 40 тыс. грн из банкомата вместо запрошенных четырех

Коментарии (0)