Медики назвали симптоми раку кишечника

Медики назвали симптоми раку кишечника


Різке і безпричинне схуднення може бути симптомом небезпечного процесу – за даними організації Bowel Cancer UK (Великобританія), безпричинна втрата ваги є одним із сімптомів раку кишечника.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Рак кишечника (колоректальний) вражає товсту і пряму кишку. Клітини в них починають розмножуватися з неконтрольованою швідкістю, перетворюючись в ракову пухлину – цей небезпечний процес вчені пов’язують з впливом генетичних мутацій.


Онкологи з Великобританії, де рак кишечника є четвертим за пошіреністю, назвали симптоми захворювання и пояснили, что однією з ранніх ознак злоякісної пухлини в організмі є схуднення, що не пов’язане зі змінами в способі життя.


«За втратою ваги можуть ховатися небажання їсти, здуття живота, нудота, які відчувають люди», – додали медики.


Інші ранні симптоми захворювання, за їхніми словами, включають сильно втому без видимої причини, біль, відчуття комка у животі. Крім того, потрібно завжди звертати увагу на зміну звичок кишечника, в тому числі пов’язаних з частотою відвідин туалету, випорожненням. Ключовим моментом тут є те, чи можна пояснити зміни в звичній роботі кишечника, які стають постійними.


Вчені нагадали, що певні порушення здоров’я можуть зробити людину схильною до захворювання на рак кишечника, – це, наприклад, хвороба Крона, виразковий коліт, діабет 2 типу. Іншими факторами ризику є історія незлоякісніх новоутворень (поліпів) кишечника, нездоровий способ життя, вік (від 50 років), сімейна історія даного захворювання.
Джерело статті: “http://wworld.com.ua/health/72195”

Автор: zetahroon

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

До конца года в Казахстане будет запущено еще 4 новых предприятия по производству медицинских масок

Следующий материал

Цифровой концлагерь и его перспективы

Коментарии (0)