Архієпископ ПЦУ став громадським захисником проукраїнського активіста в Криму

Суддя Південного окружного військового суду переніс розгляд клопотання адвоката Назіма Шейхмамбетова про допуск в якості громадського захисника проукраїнського активіста Олега Приходька архієпископа Православної церкви України Климента.

Як повідомила " Кримська солідарність", суддя Олексій Магомадов погодився розглянути клопотання, але відклав його до наступного судового засідання, в ході якого колегія розгляне можливість допуску Климента в якості захисника.

Священнослужитель ПЦУ допущений до участі в наступному судовому засіданні 23 червня по відеоконференцзв’язку для розгляду клопотання.

Окупаційна влада Криму звинувачує Приходька в "незаконному придбанні, передачі, збуті, зберіганні, перевезенні або носінні вибухових речовин або вибухових пристроїв". Також йому висунуто звинувачення в нібито плануванні вибуху в будівлі генконсульства Росії у Львові. 7 квітня проукраїнського активіста Приходько доставили в СІЗО Ростова-на-Дону, до цього продовживши арешт до 15 вересня.

uazmi.org

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75249-arkhiyepiskop-ptsu-stav-gromadskim-zakhisnikom-proukrayinskogo-aktivista-v-krimu.html”

Автор: liber_polly
Предыдущий материал

Учасники пробного ЗНО можуть пройти тести зі всіх предметів безкоштовно – організатори

Следующий материал

У ПЦУ відреагували на справу проти Порошенка за томос

Коментарии (0)