Проєкт на 136 мільйонів євро: МВС готове підписати контракт на будівництво французьких катерів

Проєкт на 136 мільйонів євро: МВС готове підписати контракт на будівництво французьких катерів


МВС готове підписати контракт із французькою компанією OCEA щодо початку будівництва патрульних прикордонних кораблів. Вартість проєкту — 136 мільйонів євро.

Об этом сообщает Компромат


Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час телефоної розмови з міністром економіки і фінансів Франції Бруно Ле Мера.


"Ми готові вже стартувати і підписувати контракт із ОСЕА про початок будівництва патрульних прикордонних кораблів для посилення морської безпеки та охорони України. Цей проєкт загальною вартістю у 136 мільйонів євро є другим за значенням для наших країн після вертольотного проєкту з компанією Airbus.


Зазначається, що компанію OCEA обрано з-поміж понад 10 постачальників галуз, за угодою суднобудівний завод у Миколаєві має збудувати 5 із 20 кораблів. Підписання контракту планується на середину липня 2020 року.


Також Аваков зазначив, що протягом цього року планується поставка в Україну ще чотирьох французьких вертольотів H 225 для НГУ і ДСНС, двох гвинтокрилів Н 145 для НПУ і тренажерного комплексу Н225 для бази учбового центру Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ та запасних запчастин для сервісного центру.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/06/26/662342/”

Автор: nasty09
Предыдущий материал

Журналиста Андрея Караулова обвинили в клевете

Следующий материал

Ждите палящую жару: в Укргидрометцентре рассказали о погоде в субботу

Коментарии (0)