Порошенко просить не звільняти Смолія

П’ятий президент Петро Порошенко та партія "Євросолідарність" закликала президента Володимира Зеленського відкликати подання постанови про звільнення глави Нацбанку Якова Смолія.

Об этом сообщает FLB


Джерело: брифінг Порошенка і "Євросолідарності" 2 липня

Пряма мова: "Ми негайно скликали брифінг, щоб напряму звернутися до Володимира Олександровича. Відкличте заяву. Поверніть її Смолію без розгляду.

Як зараз висловився один із інвесторів це буде ситуація, коли піде останній дорослий, залишивши в будинку України підлітків, які знаходяться під впливом алкоголю із сірниками."

Деталі: За його словами, перші результати заяви Смолія уже відчуваються. Це зокрема, курс міжбанку, який зріс з 26,60 до 27,25 грн та скасування договору про розміщення єврооблігації на понад 1 млрд₴
Попередник Зеленського вважає, що таким чином президент налякає іноземних інвесторів, які підуть з України і більше не повернуться.
Також Порошенко закликав Смолія відкликати свою заяву та не здаватися.
Нагадаємо:
  • 1 липня голова Національного банку Яків Смолій написав та подав на ім’я президента Володимира Зеленського заяву про відставку через "систематичний політичний тиск".
  • Раніше голова Національного банку Яків Смолій заявляв про те, що має намір залишатися на посаді голови до кінця своєї каденції – 2025 року.
  • Смолій став головою НБУ 15 березня 2018 року, коли Верховна Рада підтримала звільнення Гонтаревої з посади голови Нацбанку і призначила його на цю посаду.
  • Співрозмовники ЕП у Верховній Раді повідомили, що наразі розглядаються три можливі кандидатури на посаду голови НБУ.

Українська правдаДжерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75370-poroshenko-prosit-ne-zvilnjati-smolija.html”

Автор: cargomax
Предыдущий материал

Четыре имени мужчин, выбирающих холостяцкую жизнь

Следующий материал

Домашний хлеб-батон

Коментарии (0)