НАШІ ГРОШІ – Олімпійський центр, де працював міністр, розбудують за 137 мільйонів із дорогуватою сталлюДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» Міністерства молоді та спорту України 2 липня за результатами тендеру замовило ТОВ «Натеко Енерго Монтаж» реконструкцію за 136,98 млн₴ Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Об этом сообщает DEDAL


До кінця 2021 року фірма повинна реконструювати комплекс будівель і споруд Центру на 19 кілометрі Столичного шосе, 19 у Голосіївському районі, зокрема звести нові будівлі.


За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найбільша сума в 11,38 млн₴ іде на заґрунтовані в два шари конструктивні елементи вагою 100-500 кг з перевагою гарячекатаних профілів по 49 тис₴/т. У червні на тендері КП «Київбудреконструкція» Київради щодо Труханового острова конструктивні елементи з перевагою гарячекатаних профілів коштували 47-54 тис₴/т, але про двошарове ґрунтування не було сказано.


Ще 9,97 млн₴ відведено на комплект технологічного обладнання без деталізації.


Гарячекатану арматурну сталь купили по 19-26 тис₴/т. У червні на згаданому тендері Київрдаи вона коштувала на чверть дешевше – 15-20 тис₴/т, а в травні на тендері Хмельницької міськради щодо льодового палацу на третину дешевше – 15-17 тис₴/т.


Бетони, розчини, асфальтобетон, пісок коштують, як на ринку та інших тендерах.


Ціна угоди всього на 0,3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 137,43 млн₴


Інші три компанії пропонували на 11-19% нижчі ціни, проте замовник їх відхилив.


ТОВ «Будремсервіс» подало договори про ремонт спортмайданчиків, які не визнали аналогічними. Воно мало ліцензію без деяких видів робіт і не подало низку паперів.


ТОВ «Промін Буд Сервис» не подало посвідчення зварника та документ про повірку вимірювальних засобів. Також, за словами замовника, воно подало відомості з ЄДРПОУ, яких Держстат нібито не видавав, та вказало в довідці неіснуючу модель лебідки.


ТОВ «Альтіс-Констракшн» не надало документ про володіння або залучення софту АВК-5 та листи від власників, що вони не заперечують проти використання їхніх нерухомості й лабораторії під час цієї реконструкції. Крім того, наданий лист-відгук був підписаний не керівником контрагента, а лише керівником проектів та програм у сфері будівництва.


Після обрання «Натеко Енерго Монтаж» переможцем ДАСУ почала моніторинг закупівлі на підставі інформації від громадських об’єднань про наявність ознак порушень закону.


Дорожчим конкурентом було столичне ТОВ «Газойлтехнопайп» киянина Івана Ощипка, який раніше був прописаний на Львівщині. До того фірмою володів Валерій Коміренко.


Нагадаймо, у 2010-2017 роках виконавчим директором Олімпійського центру «Конча-Заспа» був призначений у червні 2020 року міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.


Перші тендери щодо цієї реконструкції почали оголошувати ще в лютому 2020 року.


Нині столична «Натеко Енерго Монтаж» належить киянину Антону Макєєву, а керує нею Андрій Володимирович Данілов. Особа з такими ПІБ володіє ТОВ «Андан Груп».


Однак донедавна, за даними системи «YouControl», засновниками фірми «Натеко Енерго Монтаж» були Ольга Біркадзе та Олександр Володимирович Омельченко. Останній також володіє ТОВ «Строй Енерго Інвест» із киянкою на ім’я Ліа Нешта, ГО «Справедлива мета» зі Світланою Дорошкиною, Тетяною Вальчук і Дмитром Дніпровим, а раніше – ще й ТОВ «Аквасістем Груп» із Володимиром Володимировичем Омельченком. Ольга Біркадзе є співзасновницею ТОВ «Бізол» із Гіулі Ерадзе. Ліа Нешта разом з фірмою «БРК Холдинг Груп» (Естонія) володіє ТОВ «Строй-Гарант Інвест», яке зокрема виконувало передпроектні роботи ЖК «Рибальський» (детальніше у статі «Будка на Рибальському»).


Переможець орендує техніку, інструменти і виробничу базу в ТОВ «Трансальянсгруп», яке є замовником аналогічного договору. Воно належить Гіулі Ерадзе та «БРК Холдинг Груп», але раніше партнерами Ерадзе були Сергій Данилевський та Георгій Біркадзе.


У соцмережах писали, що Георгій Біркадзе представлявся помічником прокурора природоохоронного нагляду Прокуратури Київської області. Це нібито відбулося на території ЖК «Печерський бастіон» («Royal Hills»), який будує ТОВ «Інноваційна будівельна компанія», чиїми засновниками є Автанділ Хачідзе, ТОВ «Теомат», ТОВ «КУА «Капітал Інвест» і кіпрські «Гріффіт Лімітед» та «Прем Інвестментс Лімітед». Цей ЖК на місці Звіринецького скверу – одна із забудов «Укогруп» Анатолія Войцехівського.


У 2017-2019 роках переможець виграв підрядів «Київводоканалу» і «Київавтодору» на 532,00 млн₴ У тому числі щодо ремонту каналізації під Дніпром за 369,93 млн₴Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2020/07/06/olimpiys-kyy-tsentr-de-pratsiuvav-ministr-rozbuduiut-za-137-mil-yoniv-iz-dorohuvatoiu-stalliu/”

Автор: ourania_m
Предыдущий материал

В ставке Бильмака утонул мужчина

Следующий материал

Курс валют в Киеве: 6 июля 2020 года

Коментарии (0)