Посла України викликали в МЗС Вірменії через коментар щодо конфлікту з Азербайджаном

Посла України викликали в МЗС Вірменії через коментар щодо конфлікту з Азербайджаном
последние новости в Украине останні новини в Україні

Конфлікт Вірменії з Азербайджаном прокоментували в Україні. Українського посла Івана Кулебу викликали у Єревані на розмову.

Об этом сообщает Преступная Россия

Дипломата попросили дату оцінку через заяви стосовно бойових дій. Про це 14 липня повідомила прес-служба МЗС Вірменії.

Українська сторона заявляла про глибоке занепокоєння через активні бойові дії на Кавказі. Артилерійські обстріли на Товузькому напрямі було зафіксовано з боку Азербайджану. У МЗС звернулися до сторін дотримуватися норм міжнародного права. Також було названо відповідні резолюції Ради безпеки ООН, які здатні урегулювати відносини держав.

Військове відомство Вірменії звинувачує саме Баку у незаконних діях. Представники Міноборони заявили, що група азербайджанських солдатів на позашляховику спробувала перетнути державний кордон, але отримала опір. Вірменські військовослужбовці відкрили вогонь і ліквідували кількох бійців з іншого боку. У відповідь військові підрозділи Азербайджану розпочали атаку на території Карабаху.

Раніше ASPI news повідомляло, що Україна відкинула пропозицію представників Кремля щодо зміни правового статусу для окупованого Донбасу. В уряді також назвали мінімальний термін повної реінтеграції окупованого російськими військами Донбасу.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/posla-ukraini-viklikali-v-mzs-virmenii-cherez-komentar-schodo-konfliktu-z”

Автор: vovikte
Предыдущий материал

Обстановка на границе Азербайджана и Армении остается напряженной третий день

Следующий материал

Смертельное ДТП под Киевом: пьяный убийца впервые в зале суда рассказал, как все было

Коментарии (0)