Амбасадорка Азербайджану подякувала Україні за її позицію у вірменсько-азербайджанському конфлікті

Ахундова зазначила, що позиція Києва "виразна"

Амбасадорка Азербайджану в Україні Ельміра Ахундова подякувала Міністерству закордонних справ України за його позицію щодо загострення вірменсько-азербайджанського конфлікту. Про це дипломатка написала 14 липня у блозі на сайті LB.ua.

Об этом сообщает Компромат вики

"Хотілося б висловити глибоку вдячність шановному МЗС України за чітку та принципову позицію у підтримці суверенітету і територіальної цілісності Азербайджанської Республіки в її міжнародно-визнаних кордонах на основі загальновизнаних принципів і норм міжнародного права, а також резолюцій Ради Безпеки ООН", – написала амбасадорка.

Вона підкреслила, що позицію Києва "було виражено чітко".

"Наші політичні зв’язки – на високому рівні. Наші відносини пройшли випробування часом. Ми завжди були опорою один одному у складні часи. Україна завжди була надійним другом і важливим стратегічним партнером для Азербайджану, і сьогодні це так. Ми підтримуємо один одного й у питанні відновлення суверенітету і територіальної цілісності наших країн у межах визнаних на міжнародному рівні кордонів", – зазначила Ахундова.

Сутички на кордоні Азербайджану та Вірменії почалися 12 липня. За версією азербайджанської сторони, підрозділи збройних сил Вірменії з метою захоплення позицій на товузському напрямку здійснили спробу атаки із застосуванням артилерії. Вірменська сторона стверджує, що військовослужбовці збройних сил Азербайджану спробували перетнути кордон Вірменії в напрямку Тавуша і захопити опорний пункт.

13 липня конфлікт на кордоні продовжився. Міноборони Азербайджану повідомило про захоплення опорного пункту противника. Водночас міністерство оборони Вірменії повідомило про "провокаційні дії" азербайджанської сторони. Азербайджан повідомляв про загибель чотирьох військових, 14 липня – ще сімох, зокрема генерал-майора Полада Хашимова.

13 липня МЗС України заявило, що "українська сторона виступає за політичне врегулювання ситуації на основі дотримання суверенітету та територіальної цілісності Азербайджанської Республіки в її міжнародно визнаних кордонах".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-posol-azerbajdzhanu-podjakuvala-ukrajini-za-jiji-pozitsiju-u-virmeno-azerbajdzhanskomu-konflikti-1509313.html”

Автор: narrata_photo

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В России на заводе «Газпрома» вспыхнул бунт: рабочие разогнали Росгвардию

Следующий материал

"Навмисна атака". Ердоган звинуватив Вірменію в нападі на Азербайджан

Коментарии (0)