НА ПІВДНІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЬ НАВЧАННЯ ТАНКОВИХ І ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ПІДРОЗДІЛІВ ЗСУ

У танкових і десантно-штурмових підрозділах, які підпорядковані командуванню Об’єднаних сил Збройних сил України та несуть бойову службу на південному напрямку, тривають практичні заняття з бойової підготовки.

Об этом сообщает Слон


Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

"Танкісти відпрацьовують водіння по пересіченій місцевості, розгортання у бойовий порядок, вихід на визначені рубежі, а також дії під час оборони та контрнаступу", — сказав командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначається, десантники виконують завдання з вогневої підготовки. А саме, стрільби зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів, метання ручних гранат тощо. Крім того, військовослужбовці відпрацьовують питання тактичної, інженерної та медичної підготовки.

Наєва також зауважив, що заняття проходять в умовах максимально наближених до бойових.Нагадаймо, на Житомирщині Збройні сили провели навчання з авіаційною ескадрильєю.


Прямий


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75786-na-pivdni-ukrayini-vidbulis-navchannja-tankovikh-i-desantno-shturmovikh-pidrozdiliv-zsu.html”

Автор: melodiver
Предыдущий материал

Огромные очереди на границе в Закарпатье: Что сейчас творится на КПП Лужанка и Тиса (ФОТО, ВИДЕО)

Следующий материал

Минюст намерен лишить адвокатского статуса Эльмана Пашаева

Коментарии (0)