Фірма депутата облради відремонтує частину дороги Рава-Руська – Гайок за 165 млн грн

Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації 14 вересня уклав угоду з приватним підприємством «Рома» на поточний середній ремонт дороги на ділянці Рава-Руська – Гайок на суму 165 млн₴ Про це з посиланням на майданчик публічних закупівель Prozorro повідомив сайт «Наші гроші. Львів».

Об этом сообщает Moscow Post

Згідно з договором, ПП «Рома» відремонтує ділянки дороги місцевого значення О140601 Рава-Руська – Гайок загальною протяжністю 35,5 км. Тобто вартість ремонту одного кілометра становить 4,64 млн грн

Раніше департамент дорожнього господарства вже планував провести реконструкцію цієї ділянки і проводив аналогічний тендер торік. Переможцем теж було ПП «Рома», яке було готове виконати ремонт цієї дороги за 74,5 млн грн, однак закупівлю скасували через скорочення видатків.

Окрім переможця у цьогорічній закупівлі участь планували взяти ще дві компанії: ТОВ «Автомагістраль-Південь» і «Онур конструкціон інтернешнл». Останню фірму до аукціону не допустили з невідомих причин, оскільки протокол відхилення тендерний комітет не завантажив.

Очікувана вартість ремонту становила 211 млн грн, після торгів компаній на аукціоні економія у тендері склала близько 22%, що нечасто трапляється під час торгів у цій галузі. Остаточні пропозиції ПП «Рома» та ТОВ «Автомагістраль-Південь» відрізнялись лише на 10₴

За контрактом витрати приватного підприємства «Рома» на зарплати працівникам становитимуть 8,9 млн грн, тобто 5,4% від суми замовлення, а прибуток – 2,6 млн грн (1,5% відповідно).

Як писав ZAXID.NET, у червні 2020 року власник ПП «Рома», депутат Львівської облради від БПП Роман Демчина заявив у Facebook, що вирішив продати цю компанію. Такий крок він пояснив вимогами «відкатів» з боку чиновників, проте не вказав, хто саме вимагав у нього гроші. Проте станом на вересень депутат залишається одноосібним власником ПП «Рома», від червня його дорожньо-будівельна компанія уклала 17 угод на загальну суму 345,37 млн грн разом із згаданим вище контрактом.

Роман Демчина повідомив ZAXID.NET, що від продажу ПП «Рома» не відмовився, а нині, за його словами, тривають перемовини щодо можливого поглинання його підприємства німецькою компанією, яка планує вийти на ринок в Україні. Водночас у Німецько-Українській промислово-торговельній палаті, яка сприяє німецькому бізнесові в Україні, зазначили, що не мають інформацію про продаж львівського підприємства інвесторові з ФРН.Джерело статті: “https://zaxid.net/firma_deputata_oblradi_vidremontuye_chastinu_avtoshlyahu_rava_ruska__gayok_za_165_mln_grn_n1507784”

Автор: theosophist

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Австрія посилює карантин: більше десяти не збиратися

Следующий материал

Китай запустил госпрограмму по замене химудобрений на органические

Коментарии (0)